Evinizi Yazlık Eve Dönüştürecek 7 Süper Fikir!

Evinizin kışlık halinden; yünlü halılar ve koyu renklerden çok mu sıkıldınız? O zaman kumsalı ayağınıza getirmeye ve evinize yazlık ev havası vermeye ne dersiniz? Evinizde kullandığınız renklerden aksesuarlara, bu fikirleri uygulayarak, kendinizi deniz kenarında hissedebilirsiniz!

Evinizin dış cephesinde canlı renkler kullanarak evinize yazlık ev görüntüsü verebilirsiniz. Deniz mavisi renginde panjurlara sahip bir kapı girişi, evinize gelen misafirleri sahil esintisiyle karşılamanızı sağlayacak.

yazlık_ev

Dekoratif ürünlerle de evinize deniz esintisi taşıyabilirsiniz. Sanal Market’te pek çok yazlık ürün mevcut. Tıklayın!

Hiçbir şey, evinizde denizin etkisini, yerden tavana kadar haritayla kaplanmış bir duvar kadar çarpıcı gösteremez. Tahta bir sehpanın üstüne yerleştirdiğiniz yelkenli maketi ise seyahat tutkunuzu ev dekorasyonuna uyumlu bir şekilde yansıtacaktır.

ev_dekorasyonu

Deniz kıyısı havasını, hasır yemek masası gibi bahçe eşyalarını, evinizin içinde kullanarak da yakalayabilirsiniz. Fener görünümlü bu avizeyle denizci ruhunuzu yansıtabilirsiniz.

mutfak_dekorasyonu

Deniz tutkunları hiçbir zaman farklı renkler kullanmaktan korkmaz, o yüzden evinizde sahil havası hissettirmek için canlı ve dikkat çeken renkler kullanmaktan korkmayın. Örneğin verandanızı alışılmışın dışında renklere boyayarak odanızı aydınlatabilirsiniz. Bu tabloya detoks etkili limonata tarifimizi yakıştırdık biz.

ev_dekoru

Eğer canlı renkler sizin olayınız değilse evinizde farklılığı beyaz renkle de sağlayabilirsiniz. Tüm duvarları ve mobilyaları ferahlatıcı beyaza boyayarak evinizi adeta bir Bodrum evine dönüştürebilirsiniz.

mutfak_dekoru

Yatak odanızın duvarında turkuaz ya da yeşilin hafif tonlarını, yer döşemesinde ve perdede ise bambuyu kullanarak odanızı adeta bir cennete dönüştürebilirsiniz.

yatak_odası_dekoru

Bahçenizde sahilde kullandığınız şezlongları kullanarak ve yerleri taşlar ve kumlarla doldurarak kendinizi kumsalda hissedebilirsiniz. Sanal Market’ten çeşit çeşit şezlong arasından evinize uygun olanı seçebilirsiniz.

şezlong