Göz Alıcı Anılar: Fotoğrafları Asmanın 7 Orijinal Yolu!

Kocaman bir yaz kapıda! Bu demek ki; yenilen yemekler ‘Akşam keyfisiiii’ coşkusuyla paylaşılacak, denize düşen ayaklar bir bir şipşaklanacak, arkadaşlı ve bol ‘göndermeli’ caps’ler birer birer fotoğraf makinanızda yerini alacak. E madem hal böyle, yakın bir zaman sonra elimizde bolca fotoğraf olacağa benziyor. Bu fotoğrafları sıradan sıradan asmak yerine, evinize daha farklı bir soluk getirmek istiyorsanız sanırız bu öneriler fikrinize ışık tutabilir. Bakın sizin için neler seçtik!

1- Fotoğraf Ağacı!

Uzunca bir dal buldunuz mu tamamdır o iş! Etrafını ışıklarla süsleyebilir, fotoğraftaki gibi bir güzellik katabilirsiniz evinize.

fotoğraf_ağacı

2- Not Panosu!

Basit ve kolay! Not panolarını duvara asıp, üzerlerine fotoğraf iliştirebilirsiniz. Renkli bir görüntü olur.

not_panosu

 3- Boş Kalan Çerçeve!

O ağacın altını unutmamak için boş kalan çerçeveye fotoğrafları yerleştirebilir; mandal ile tutturarak farklı bir hava katabilirsiniz.

mandal

4- Aile Saati!

Malum, aile ile geçirilen her saat kıymetli. O halde bunu resmiyete çevirelim! Bir aile saati yapmaya ne dersiniz?

aile_saati

5- Lamba!

Aydınlanmak için düğmeye her basışınızda, birbirinden güzel anlara şahitlik etmiş fotoğraflar ile ışıklanmak sizce de çok manidar olmaz mı? Hey gidi…

lamba

 6- Tebeşir Tahtası!

Fotoğraflarınızı illa bir çerçeveye koyma zorunluluğunuz yok, icap ederse çerçeveyi kendiniz çizersiniz hem de tebeşirle! İhtiyacınız olan bir tebeşir tahtası, birkaç anı ve hayal gücü!

tebeşir_Tahtası

7- Denizleri Aş da Gel!

Evet, deniz kenarında otururken birden bire şişenin içinde not bulmanız pek mümkün görünmüyor. Ama boş bir şişe bulup, içine fotoğraflarınızı koymak çok daha ‘mümkünlü’. Şu fotoğraftakine ne dersiniz mesela?

şişe

Anılar fotoğrafları doğurur; fotoğraflar anıları çağrıştırır. Bu anları kusursuz kılmak da basit birkaç ipucunda gizli. Sizin için usta bir sanatçı gibi fotoğraf çekmenin tüyolarını araştırdık.

Fotoğraflarınız kahkaha saçsın! 😉