Günün İftar Menüsü Önerisi Ramazan 2. Gün

Ramazanın ilk günü geldi geçti. Ramazan’ın ikinci gününde iftar sofraları için  güzel bir masa hazırlayalım istedik ve birbirinden nefis 3 tarif hazırladık.

Ramazan boyunca sofralarınızı donatabileceğiniz tarif önerilerimiz devam edecek.

1- Şehriyeli Tavuk Çorbası

Sofralarımızın klasikleşmiş lezzetlerinden şehriyeli tavuk çorbası iftar sofranız için harika bir başlangıç olacak! Hem vücudunuzun direncini artırmaya yardımcı hem de lezzetiyle yiyenleri büyüleyen şehriyeli tavuk çorbası tarifi MigrosTV’de! Tarifimizi izlemek için hemen tıklayın.

 

2- Bakla Yemeği

Tüm sene baklanın yolunu gözleyenler iyi bilir; onun kısa mevsimi en iyi şekilde, en farklı tariflerle değerlendirmek gerekir! İftar soframız için de aynen böyle düşünüp mutfağa doğru yola koyulduk ve nefis bir bakla yemeğini siz bakla âşıkları için hazırladık! Tarifimizi izlemek için hemen tıklayın.

3- Revani

Hem iftarda hem de iftardan sonra tüketebileceğiniz harika bir şerbetli tatlı; revani. Püf noktalarıyla hazırladığımız tarifimizi izlemek için hemen tıklayın.

Bu ramazan evdeyiz, sıcak pidelerimizi de kendimiz yapabiliriz. Eşsiz ramazan pidesi tarifi için hemen tıklayın.

 

Ramazan sofralarının vazgeçilmez ürünleri Migros Sanal Market’te!

Yayla Tane Pirinç ile birbirinden farklı ve lezzetli yemekler yapabilirsiniz. Satın almak için hemen tıklayın.

Fide Tavuk Suyu ile tariflerinizi hem lezzetlendirebilir hem de daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Satın almak için hemen tıklayın.