Günün İftar Menüsü Önerisi Ramazan 4. Gün

Bugün iftarda ne yapsam diye düşünenler için her gün yayınladığımız tarif önerilerimiz devam ediyor!

Bu akşam iftar sofralarını kereviz sapı çorbası, fırında oğlak kapama ve fırın sütlaç ile donatıyoruz. Sizde bu lezzetli yemeklerin püf noktaları ile hazırlanmış tariflerine yazımızın devamından ulaşabilir ve bağlantılara tıklayarak tarifleri izleyebilirsiniz.

Şimdiden iyi iftarlar dileriz.

1- Kereviz Sapı Çorbası

Farklı vitaminleriyle her derde deva olan kereviz sapı çorbası bu zamana kadar kulanmadığınız kereviz saplarından yararlanmanızı ve Ramazan Ayı’nın maneviyatını sonuna kadar yaşamanızı destekleyecek harika bir çorba. Sizler için hazırladığımız detaylı tarifi izlemek için hemen tıklayın.

 

2- Fırında Oğlak Kapama

Bol et suyuyula fırında pişirilip pilavın üzerine eklediğimiz oğlak kapama sizin de iftar menününüz için ideal bir seçim olabilir. Fırında oğlak kapama nasıl yapılır öğrenmek için sizin için hazırladığımız tarif videomuzu izleyebilirsiniz. İzlemek için hemen tıklayın.

 

3- Sütlaç

Ramazan Ayı’nın vazgeçilmez hafif ve lezzetli tatlılardından sütlaç iftar sofralarının tamamlayıcısı olmaya devam ediyor! Siz de basit bir şekilde lezzetli bir sütlaç yapmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız detaylı tarif videosunu izleyebilirsiniz. İzlemek için hemen tıklayın.

 

Evde Ramazan pidesi yapmak istiyorsanız tarifimizi görmek için hemen tıklayın!

Arasında da Tereyağı Eritilir: Evde Ramazan Pidesi Nasıl Yapılır?

 

Ramazan sofralarının vazgeçilmezleri Migros Sanal Market’te!

İftardan sonra güzel bir çay keyfine kim hayır diyebilir ki? Karali Organik Siyah Çay ile güzel sohbetlerinize lezzetli bir çay ekleyebilirsiniz. Satın almak için hemen tıklayın.

 

Ramazan boyunca sağlıklı beslenmek çok önemli. İlhan Sarı Organik Sızma Zeytinyağı satın almak için hemen tıklayın.