Kışın Evinize İyi Gelecek 7 Detay

Kışın kimi zaman kasvet veren havasının evinizin içine sızmasına gerek yok! Kış yaklaştığında dekorasyonunuzda yapacağınız birkaç küçük değişiklik size ve evinize iyi gelecek. Kış mevsiminde size daha huzurlu ve konforlu hissettirecek bir ev için şu detaylara önem vermeniz yeterli.

kış_evi

1. Diz Battaniyesi

Rengarenk, yumuşacık diz battaniyeleri belki de patlamış mısır ve kahvenin ardından televizyon keyfine en iyi eşlik eden şeylerden. Eviniz ne kadar sıcak olursa olsun, koltuğun köşesinde duran bu ayrıntı size huzur verecek ve güvende hissettirecek.

battaniye

2. Yastık Kılıfı

Puf puf yastıkların kılıflarını kışa uygun temalar taşıyan kılıflarla değiştirmek hem odanızın havasını değiştirecek hem de size neşe katacak bir detay olacak. Özellikle kar tanesi desenli yastık kılıfları bu sene çok moda!

yastik

3. Kar Küresi

Pencere kenarına ya da masa üzerine yerleştireceğiniz kar kürelerinin sakinleştirici bir etkisi olacak. Küçük kar tanelerinin düşüşünü izleyerek huzur bulmamak mümkün değil! Bu küçük ayrıntının dekoratif yanı ise tartışılmaz.

kar kuresi

4. Mum 

Kışın vazgeçilmez objesi olan mumlar evinize çok daha huzurlu bir hava katacak. Hele birkaç damla aromatik yağ ilavesi ile eviniz olduğundan daha da sıcak hale gelecek. Peki hiç kendi şamdanınızı kendiniz yapmayı denediniz mi? Bir küçük tüyo burada!

mum

5. Panduf

Sıcacık ve sevimli, bot benzeri bir terlik çeşidi olan panduflar kışın en hoş detaylarından. Hem erkek hem de bayanlar için farklı farklı modellere sahip olan panduflar sadece ayaklarınızı değil içinizi de ısıtacak. Yorucu bir günün ardından ayaklarınızı dinlendirecek bu aksesuarlar sayesinde günün en büyük hedefi eve varmak olacak!

panduf

6. Tablo

Bir tablonun yıl boyunca hatta senelerce duvarınızda kalmasına hiç ama hiç gerek yok. Kış mevsimine uygun, size en mutlu hissettirecek tablolar için duvarlarınızda yer açın.

tablo

7. Kış Çiçeği

Çiçekler her daim evlere hoşluk katan ayrıntılardan. Antoryum gibi kışın da bakabileceğiniz çiçekleri evinizin rengini değiştirmek için kullanın. Bu sayede çiçek bakımı hem aklınızı dağıtmanızı sağlayacak hem de size mutluluk katacak. Aradık, taradık, bakın daha neler bulduk! Mutlaka bakın; Nebulduk.com

cicek