Küçük Balkonu Şık Bir Alan Haline Getirmenin 8 Yolu!

Havalar da ısınıyor. Artık balkon sefasının tam zamanı! Çay saatlerinizde, misafilerinizi ağırlayabileceğiniz, küçük olsa bile tarzı ile fark yaratabileceğiniz balkonlar için şahane fikirlerimiz var. Küçük balkonunuza bu dekorlar çok yakışacak!

Tabi çay saati demişken, sohbetinize eşlik edecek atıştırmalıkları da unutmamak gerekir. Şunlara bir göz atmaz mısınız?

1- Sarı ve Siyah Konseptli Balkon

Sarı çiçekler baharın müjdecisi… Siyah ile birleşince de şahane bir tezat olabilir.

siyah_sarç_balkon

2- Renkli Halı Konseptli Balkon

Renkli halı ya da kilim ile balkonunuza bambaşka bir soluk katabilirsiniz. Şu balkona bakın mesela, aslında ne kadar küçük.

renkli_halç_konseptli_balkon
3- Resim Atölyesi Konseptli Balkon

Küçük balkonunuzu tatlı bir resim atölyesine çevirmeye ne dersiniz? İhtiyacınız olan bir boya tahtası. Belki de yanına yazın habercisi minik bir mandalina ağacı.

resim_Atîlyesi_konseptli_balkon
4- Kitaplık Konseptli Balkon

Kitap kurtlarına #iyigelecek bir öneri ile devam edelim. Minik raflar dizebilirsiniz balkonunuza, sonra da en sevdiğiniz kitapları yerleştirip keyfinize bakabilirsiniz. Eğer kitap okumak sizin için bir tutkuysa el yapımı kitap ayracı fikri de hediyemiz olsun. İzlemek için tıklayın.

kitaplçk_konseptli_balkon
5- Tahta ve Çiçek Konseptli Balkon

Tahta ve çiçeklerle şahane bir görsel şölene ne dersiniz? Mevsim çiçekleriyle nefis dekorlar hazırlayabilirsiniz. Örneğin fotoğraftaki gibi.

tahta_konseptli_balkon
6- Hamak Konseptli Balkon

E havalar güzelleşince hamak sefası da adettendir! Hamak dediğimiz de fotoğraftaki 🙂 Yanına da buz gibi bir kokteyl mesela. Nasıl olur ama?!?

hamak_konseptli_balkon
7- Bar Konseptli Balkon

Balkonunuzda mini bir bara ne dersiniz? Yüksek taburelerle süsleyebileceğiniz şuradaki gibi bir dekorasyon mesela…

8- Sedir Konseptli Balkon

Sedir keyfine ne dersiniz? Fotoğraftaki gibi bir yatak atabilir, üzerine renkli yastıklarla farklı bir hava katabilirsiniz.

sedir_konseptli_balkon
Öneriler bizden, hayal gücü sizden. Daha pek çok dekorasyon önerisinin sizi MigrosTV’de beklediğiniz hatırlatır, balkon sefanızın bol sohbetli olmasını dileriz!