MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Masa Başında Çalışanlara Motivasyon Önerileri

mblog_image

Malum, birçok ülkeye göre çalışma saatlerimiz oldukça uzun. Hele ki bu saatlerin masa başında geçirilmesi gerekiyorsa hem ruhunuz hem de bedeniniz olumsuz yönde etkilenebilir. Bu durumun önüne geçebilmek için şimdi sıralayacağımız motive önerilerini uygulayarak çalışma hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Sürekli Bilgisayara Bakarak Çalışıyorsanız Bunları Yapın

mblog_image

Uzun süren mesai saatleri hem ruh hem de beden üzerinde olumsuz etkiler bırakırken bir de bu saatler sürekli bilgisayar başında geçiyorsa gözlerinizin ne kadar kötü etkilenebileceğini tahmin edersiniz. Gözlerinizin kötü etkilenmesini en aza indirebilmek için şimdi sıralayacağımız küçük önlemlere dikkatlice göz gezdirmenizde fayda var.

DEVAMINI OKU

Kilo Vermek İsteyenler Buraya: İştah Kapatan 7 Besin

mblog_image

Diyet sırasında önemli ölçüde yardımcı olacak, tokluk hissini uzun süre koruyup fazla yemek yemenize engel olacak en etkili 7 besin satırlarımızın devamında…

DEVAMINI OKU

Sadece Bronzlaşmak Değil: İşte Güneşlenmenin 7 Müthiş Faydası

mblog_image

Yaz aylarının gelişi ile birlikte alır herkesi bir güneşlenme telaşı, girer herkes en bronz olma yarışına! Hafif bronz bir tene sahip olmak kadar, abartmadan güneşlenmek de oldukça güzel bir detaydır hayatımızda.

DEVAMINI OKU

Erkekler İçin Güneş Gözlüğü Seçme Rehberi

mblog_image

Güneş yüzünü göstermeye başladığı günlerde siz ondan gözlerinizi kaçırmak istiyor olabilir ya da kombinlerinizi daha şık bir şekilde tamamlamak, daha çekici görünebilmek için bir gözlük almak istiyor olabilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Erkek Cilt Bakımının Püf Noktaları

mblog_image

Erkek ya da kadın olalım; olduğumuzdan daha genç görünebilmenin en etkili yolu, yaşlılığa karşı en güçlü silahımız, sağlıklı bir cilde sahip olmaktır. Bu nedenle cilt bakımına birçok şeyden daha fazla önem vermeli ve gereken önlemleri almalıyız.

DEVAMINI OKU

11 Küçük Detayla Erkekler İçin Bakımlı Olma Rehberi

mblog_image

Erkeklerin kadınlar kadar bakımlı olma konusuna kafa yorup çaba harcamadığını biliyoruz; ancak şimdi üşengeçliği ve bahaneleri bırakmanın tam zamanı. Size bir zorluk yaşatmayacak kadar kolay; ama herkesi mutlu edecek kadar etkili 11 bakım önerisine bir göz atın; tamam tamam, size değil bir arkadaşınıza olsun.

DEVAMINI OKU

Güneş Gözlüğü Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken 7 Detay

mblog_image

Yazın habercisi olan bol güneş, bol keyfin yanında birtakım önlemleri de almayı gerektirir. Doğru bir güneş gözlüğü seçimi ile hem şıklığınızı katlayabilir hem de güneşin zararlı ışınlarından gözlerinizi ve göz çevrenizi büyük ölçüde koruyabilirsiniz. Peki doğru bir güneş gözlüğü seçimi nasıl olmalıdır? Güneş gözlüğü seçerken nelere dikkat edilmelidir? Soruların cevapları için gözlük satın almaya gitmeden önce sıralayacağımız maddelere dikkat etmenizde fayda var. İşte gözlük seçiminde dikkat etmeniz gerekenler:

DEVAMINI OKU

7 Adımda Bakımlı Görünün

mblog_image

Erkek ya da kadın olalım önce kendimize olan saygımız, daha sonra da karşımızda etkileyici bir izlenim bırakabilmek için kendimize özen göstermemiz ve bakımlı olmamız şart. Bu nedenle bakımlı olmanın kolay ya da zor tüm sırlarını öğrenmeli ve uygulamaya çalışmalıyız.

DEVAMINI OKU