MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Güzelliğinize İyi Gelecek 8 Basit Rutin

mblog_image

Her kadının kendine özgü güzellik ve bakım rutini vardır özellikle güne nasıl başladığınız devamı için oldukça belirleyici bir kriterdir. Kaçta yattığınız, nasıl uyuduğunuz, gördüğünüz rüya gibi daha pek çok şey aslında sizi gününüze hazırlar. Güne daha güzel, daha enerjik ve pozitif başlamak için;

DEVAMINI OKU

Hayat Kurtaran Hediye Önerileri

mblog_image

Yılbaşı yaklaşıyor ama siz hala sevdiklerinize, arkadaşlarınıza, iş yerinde kurada çıkan o çok tanımadığınız iş arkadaşınıza ne hediye alacağınızı bulamadınız mı? İşte sizin gibi kararsızlar ve son dakikacılar için hediye önerilerimiz.

DEVAMINI OKU

Bebek Anı Kutusu Fikirleri

mblog_image

Bebeğiniz sizin için çok değerli, onun dünyayı keşfetmesini, meraklı gözleriyle etrafını taramasını izlediniz. En sevdiği oyuncakları, ona en yakışan kıyafeti çoktan kenara ayırdınız bile. O zaman eski bir gelenek olan anı kutusunu bebeğiniz için yapmaya ne dersiniz?

DEVAMINI OKU

15 Dakikada Mutfak Temizliği

mblog_image

Evinizdeki diğer odalardan farklı olarak mutfak, her gün ilgi ve temizlik ister. Eğer dikkatli olup, sürekli olarak elinizi üzerinde tutmazsanız mutfak temizliği içinden çıkılmaz bir hal almaya başlar.

DEVAMINI OKU

8 Adımda Bavul Hazırlama Rehberi

mblog_image

Bavul hazırlama rehberimizle işinizi fazlaca kolaylaştıracağız. Unuttuklarınızı hatırlatacak faydalı bir rehber arıyorsanız, doğru yerdesiniz! İşte tatile giderken bavul hazırlama rehberi!

DEVAMINI OKU

Bekarlar İçin Yemek Yapma Tavsiyeleri

mblog_image

Tek başına yaşayanlar bilir, sadece kendiniz için yemek yapmak tam bir işkenceye dönüşebilir ve çoğunlukla sipariş vermeyi ya da dışarıda yemeyi tercih edersiniz. Aslında kendiniz için yemek yapmak sandığınız kadar zor değil!

DEVAMINI OKU

Pürüzsüz Bir Cilde Sahip Olmanın 6 Yolu

mblog_image

Pürüzsüz, sağlıklı bir cilt her kadının olduğu gibi erkeklerin de dikkat ettiği bir konu. Cilt bakımı için elinizden geleni yaptığınızı düşünüyor olabilirsiniz ancak bu üç unsura dikkat etmiyorsanız bir yerlerde hata yapıyorsunuz demektir; dengeli beslenme, sahip olduğunuz genler ve kişisel bakım. Bu unsurlardan özellikle ikisi için yapabileceğiniz birçok şey var.

DEVAMINI OKU

Doğal Makyaj İpuçları

mblog_image

Fondöten her zaman modadır! Sakalı olmayan erkekler sivilceleri ve yaraları saklamak için temel fondöten kullanabilirler. İşin sırrı renk tonunu iyi tutturmak! Rengi cilt renginizden bir ton koyu olan fondöteni seçmeye dikkat edin ve boynunuza da biraz fondöten sürerek renk geçişini ortadan kaldırın! İşte makyaj ip uçları! 1. Erkeklerin gözenekleri daha büyük olduğu için yüzleri daha […]

DEVAMINI OKU

Çay Demlemenin Püf Noktaları

mblog_image

Evimizde, ofisimizde, keyifli sohbetlerimizde, iş arasında, seyahat molalarında…. Çay tüketmediğimiz günümüz, çaydan ilham almadığımız anlarımız yok desek yalan olmaz öyle değil mi? Belki de pek çok ülke insanının ortak zevkidir çay içmek. Fakat çok kolay gibi görünse de püf noktalarına dikkat etmediğimizde lezzetini kolayca kaybedebilir, keyfimizi kaçırabilir…

DEVAMINI OKU