MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Etkili Mail Yazmanın 6 Yolu!

mblog_image

Maillerinize istediğiniz reaksiyonları alamıyor ve kurduğunuz onca cümlenin heba olduğunu mu düşünüyorsunuz? Eğer cevabınız evetse, bir de bunları deneyin!

DEVAMINI OKU

İşkolik Olduğunuzun Kanıtı 7 Madde

mblog_image

Çalışmanızı gerektiren konular, bunlar ya da daha başka nedenler olabilir. Ancak işe gitmek, sadece çalışmanın ötesine geçiyorsa ve tatillerde bile kendinizi iş düşünürken buluyorsanız o zaman işkolik olabilirsiniz. Peki, işkolik olduğunuzu nasıl anlarsınız? İşte bir işkoliğin 7 hali…

DEVAMINI OKU

Yumurta Pişirme Sanatı!

mblog_image

İçerdiği yüksek protein oranıyla, uygun fiyatı ve kolay hazırlanışıyla yumurta, geçmişten bugüne kahvaltılarımızın yıldızı olmaya devam ediyor. Siz de güne yumurtasız başlayamam diyorsanız işte bazı püf noktaları:

DEVAMINI OKU

Angelina Jolie’nin Zayıflık Sırrı; Sarımsak Çayı

mblog_image

Son zamanlarda dudakları bitse zayıflığı bitmeyen Hollywood’un yıldızı, çocuklarının annesi bir dünya güzelinin yeni gözdesi ile gündeme bir kez daha merhaba dedik; Angelina Jolie ve sarımsak çayı. Faydaları saymakla bitmeyen bu çayı bir de bizden dinleyin…

DEVAMINI OKU

3 Adımda Leke Çıkarma!

mblog_image

Her ne kadar temizlik ürünleri gelişmiş olsa da bazı lekeler karşısında çaresiz kalmaktadırlar. Ancak artık inatçı leke yok! 3 adımda tüm lekelere elveda deyin!

DEVAMINI OKU

Vücut tipinize göre giyinin!

mblog_image

Her birimiz eşsiz ve özeliz, vücutlarımız da öyle! Buna rağmen vücut tipleri 4 genel kategoriye indirgenmiştir; armut, dikdörtgen, elma ve kum saati. Vücut tipinizi belirlediğiniz zaman, hangi moda trendlerini takip edeceğinize ya da hangilerinden kaçınacağınıza kolaylıkla karar verebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Minik Dostunuzun Karnını Doyururken Dikkat!

mblog_image

Minik dostlarımıza bekledikleri ilgiyi vermek için beslenmelerine de dikkat etmek gerekir. Doğru beslenmeleri, sağlıkları açısından çok önemlidir. “Ne versem yiyor” demekten vazgeçmeli, sevimli hayvan dostunuzun karnını doyururken ona aslında kötülük yapmamalısınız.

DEVAMINI OKU

10 Adımda Laptop Temizliği!

mblog_image

En son ne zaman laptopunuzu temizlediniz? Bu sorunun cevabını hatırlamıyorsanız ya da daha önce laptopunuzu hiç temizlemediyseniz işte size 10 adımda laptop temizleme rehberi!

DEVAMINI OKU

Uzun Bir İş Gününden Sonra Tazelenmenin 5 Yolu

mblog_image

Artık evinizdesiniz, şimdi rahatlama zamanı! İşte size iş yorgunluğunuzu atmanızı sağlayacak 5 tavsiye:

DEVAMINI OKU