Spor Yaparken Saçı Başı Dağılanlara Özel 5 Sempatik Saç Modeli!

Her spor yürüyüş kadar masum olmayabiliyor; bunun fitness’ı var, haldır huldur küreği var, mekiği var, var da var. Tamam, spor yaparken kan ter içinde bir prenses olmayı hayal etmiyoruz neticede oradaki amaç farklı ama yani azıcık derli toplu olsa saçımız fena mı olur? Spor yaparken saçı başı dağılanlara özel saç modelleri seçtik, üstelik hepsi trend. Tası tarağı alın, saçlarımızı toplamaya gidiyoruz!

1- Yarım Topuz

Zaten bu sene çok moda. Özellikle kısa saçlarınızın önünüze gelmesinden şikâyetçiyseniz bu model tam size göre olabilir.

yarım_topuz

2- Balık Sırtı

Eğer balıksırtı örmeyi bilmiyorsanız normal örgü de olur. Maksat saçınızın yan tarafında bir hareketlilik olsun.

balık_sırtı_Saç_örgüsü

3- At Kuyruğu

Çok pratik bir model. Saçları ayırıp alttan topluyorsunuz. Hem spor yaparken rahatlık sağlıyor hem de sempatik duruyor bizce, sizce?

at_kuyruğu

4- Bantlı Topuz

Terleyince saç diplerinizin yağlanmasından kaçınıyor ve yapış yapış bir görüntü sizi rahatsız ediyorsa, bant takabilir ve bu sıkıntıyı ortadan kaldırabilirsiniz.

spor_yapmak

5- Düz Örgü

Balıksırtı örmek zordur, isterseniz bunu düz örgü ile de yapabilirsiniz. Kenarlarına renkli tokalar takarak da hareketlendirebilirsiniz saçı.

örgü

Sadece sporda değil hayatın her anında güzel görünümlü saçlarınız ile ışıldamak isterseniz şu önerilerimize de bir göz atın deriz.