2018-2019 Sonbahar-Kış Modası Nasıl Olacak?

Yeni bir mevsime geçerken birçok insanın aklına gelen ilk sorulardan biri de mevsimin moda trendlerinin neler olacağıdır. Uzun bir yaz mevsiminin ardından sonbahar mevsimine geçiş yaparken 2018-2019 sonbahar-kış modasının nasıl olacağını gelin birlikte inceleyelim.

İşte bu yılın sonbahar-kış modasında şık olmanızı sağlayacak detaylar:

1. Kat Kat Moda

Soğuk günlerde tek kat kıyafet giymek birçok insana yetmez, peki bunu modaya dönüştürmek mümkün müdür?
Kıyafetlerinizin üzerine ya da altına ek olarak giydiğiniz katlar sayesinde bambaşka bir tarz yaratabilirsiniz. Isıtacak farklı parçalar arasında bir uyum yarattığınızda hoş bir kombin elde edebilir, stil sahibi olabilirsiniz.

kadin-ve-moda

2. Aksesuarlar Önde

2018-2019 sonbahar-kış modasında çeşit çeşit şapkalar ön planda. Kombinlerinize uyumlu farklı şapkalar takarak şıklığınızı tamamlamak çok kolay. Hoş bir şapka ile eski zamanlara ışınlanarak sıradanlıktan uzaklaşıp tarzınızdan bahsettirebilirsiniz.

moda-ve-kadin

3. Hayvan Baskıları Favori

Birçok kıyafet çeşidinde leopar baskıları bu zamana kadar ön plandaydı. Bu sonbahar-kış döneminde ise leopar dışında birçok hayvan figürü ve baskılarını da sıkça göreceğiz. Renkli havyan figürleri ve baskıları ile hem farklı hem de çok şık kombinler elde edebilir, fark yaratabilirsiniz.

trenc-kot-modasi

4. Çiçek Desenleri

Yaz mevsiminde uçuş uçuş elbiselerde, şifon bluzlarda bolca gördüğümüz çiçek desenleri, 2018-2019 sonbahar-kış modasında da hakimiyetini sürdürecek. Soğuyan havaların tüm kasvetini kıyafetlerde çiçekler açtırarak yok edebilir, enerji dolu bir şıklık yakalayabilirsiniz.

elbise-modasi-hakkinda

5. Kabarık Montlar

Pofuduk montlar, birçok sezonda yanınızda olduğu gibi bu sezonda da hem içinizi hem de dışınızı sıcacık yapmak için yanınızda olacak. Kabarık montlar sayesinde hem rahat hem de etkileyici bir kombin yaratarak sonbahar-kış sezonunda iddialı bir tarzın sahibi olabilirsiniz.

erkek-modasi

6. Sahte Kürkler

Zenginlik ve asaletin timsali olan kürkler, 2018-2019 sonbahar-kış sezonunda da ilk tercih edilenler arasında yer alıyor. Soğuyan havalara karşı iyi bir kalkan olan kürkler, aynı zamanda şıklığın da belirleyicisi oluyor.

erkek-bakimi

7. Nostaljik Seçimler

Her geçen gün geçmişe özlem duygumuzun kabarıyor olması kıyafet seçimlerimize de elbette yansıyor. Sonbaharın hüzünlü havasını nostaljik seçimlerle tamamlayarak 2018-2019 sonbahar-kış döneminde hoş ve etkileyici bir kombin yaratabilirsiniz.