2018 Saç Rengi Trendleri

Yeni yılda kendinizde bir değişiklik yapmanın zamanı geldi diye düşünüyor eh biraz da eğlenmek istiyorsanız neden saçınızdan başlamayasınız? Ancak saç renginize ve cilt tonunuza göre uygun renk seçiminde kararsızsanız, hangi yöne gideceğinize karar veremiyorsanız belki de 2018’in saç rengi trendlerinin neler olacağını bilmek size yardımcı olacaktır.

Küllü Sarı Katlar

Özellikle orta koyulukta kahverengi saç rengine sahip, buğday tenli kadınlara yakışacağını düşündüğümüz küllü sarı katlar yüzünüzü daha sıcak gösterecektir. Katlı kesimlerde kendini daha çok belli eden saç rengi özellikle yaza girerken ya da yaz sonunda hafif bronz tenle daha hoş gözükecektir.

kullu-sari

Koyu Saçlar İçin Mücevher Tonları

Önceki pastel trendlerden farklı olarak, mücevher tonlarında ilk önce beyazlatma gerekmeyen koyu renk saçlı kadınların daha kolay uygulayabileceği bir trend. Cilt tonunuzu tamamlayan bir gölge seçmekten endişelenmenize gerek yok. Bunun yerine, gardırobunuzla en iyi şekilde eşleşecek en sevdiğiniz rengi seçmelisiniz. Bu yıl yakut kırmızılar, safir mavilerini deneyip biraz daha cesur olmaya var mısınız?

siyah-sac

Açık Kahverengi ya da Sarıya yakın Saçlara Altın Dokunuşlar

Saçlarınızın rengi ne tam kahverengi ne de tam sarıysa harika bir geçiş tonu olacak altın rengi ile mükemmel bir görünüm sağlayacaksınız. Bu renk aynı zamanda saçına daha önce hiç işlem yaptırmamış ya da boyatmaktan korkan kişiler içinde geçiş rengi olacaktır.

kahverengi-sac

Kumrallar için Çikolata Parlaklığı

Kumrallar tipik karamel ve bal köpüğü renk tonlarıyla kolayca oynayabilir; kendilerine eğlenceli, sivri tonlar seçebilirler. Saçın önceden aydınlatılması gerekmediği ve renk kademeli olarak kaybolduğu için bu tarz renklerin uzun vadeli olacağını unutmayın.

kahverengi

Dayanılmaz Kırmızı ve Bakır Tonları

Bu yıl geleneksel, nötr tonlardan uzaklaşıp gerçekten fark yaratmak isteyenlerin saçlarında renk tonu olarak kesinlikle ateş kırmızıları ve bakırın bin bir tonunu göreceksiniz.

kumral

Sarışınlar için Pembe Tonlar

Pastel saç rengi trendinin ardından birçok farklı pastel ton da saçlara uygulanmaya başladı. Pastel tonlarındaki gül ve şeftali renkleri sarışınlarda   mükemmel duracaktır. Saç rengim sarıya yakın ancak bu tarz sıcak renkler bana uygun değil diyenlerdenseniz soluk tonları da tercih edebilirsiniz. Hologramik saç tonları hem daha soğuk, cool bir görünüm kazandıracak hem daha genç görünmenizi sağlayacaktır.

sarisin