30’lu Yıllar Geri Döndü: Palazzo Pantolon Kombinleriyle Tarzınızı Konuşturun!

İlk olarak Coco Chanel‘in 30’lu yıllarda meşhur ettiği bir model; palazzo. Açılımı bol paça, geniş pantolon, uzun pantolon-etek şeklinde olabilir. Tabiri caizse içinde döne döne yürüyebileceğimiz bir moda akımı sardı son zamanlarda gardırobumuzu. Eğer henüz kendileri ile tanışmadıysanız, vesilemiz olsun efendim; palazzo pantolonlar için bazı ipuçları derledik sizin için.1- Palazzo pantolonların bir modeli şu; desen üstüne desen. Yani pantolonunuz renkli de olsa altına seçeceğiniz ayakkabı da desenli olabilir. Bu da bir tarz yani.

desen2- Şık ve stil sahibi şehirli kadınların özgüvenini daha da yükseltecek bir kombin; kısa paça ve tulum palazzo. Yeşil ve gold’un muhteşem uyumu.
tulum
3- Siyahın cazibesi her yerde. Palazzo pantolonunuzu ucu açık siyah ayakkabı ile kombinlerseniz, çok elegant bir görünüm elde edebilirsiniz.

siyah_ayakkabı4- Stilden çok rahatınıza düşkünseniz bu ‘yok gibi’ kombini deneyebilirsiniz. Üzerinizin bol ve rahat olduğu yetmezmiş gibi, altına giyeceğiniz babetler de rahatlığınıza stil katacaktır.

bol_kıyafet5- Yaz mevsiminde biraz daha bohem bir hava isterseniz, hasır çanta ile kombinleyeceğiniz şu palazzo hiç fena durmuyor. Üstelik sezonun trend rengi somon ile!

pantolon6- Geometrik desenli siyah beyaz palazzo ile kombinlenen zarif siyah ayakkabılar ve beraberinde şık gözlükler. Hmm hiç fena değil! Üstelik bu kombininizi kolay topuzlarla daha cazibeli bir hale getirebilirsiniz. Şurada bir örneği var.

renkli_pantolon
Kişisel bakım da palazzonun tamamlayıcısı. Güzellik ve bakımına düşkün hanımlara özel kocaman bir dünya var MigrosTV’de. Sizin için seçtiğimiz birbirinden özel konularımız, konuklarımız ve uzman röportajlarımız ile her daim hazırız!

Yeniden buluşmak üzere 😉