Argan Yağı ile Güzelleşmenin Sırlarını Açıklıyoruz!

Evet, bildiğimiz argan yağı. Argan yağı mucizelerini duymuşsunuzdur tabi ancak bu sefer biz biraz da işin güzellik faslına değinmek istedik. Bakın, argan yağının güzellik üzerinde mucize etkileri nelermiş!

1- Makyajdan önce göz çevrenize sürerseniz, makyaj için şahane bir zemin hazırlarsınız. Ancak kaleminizin dağılmaması için mutlaka eser miktarda uygulayın.
renkli_gözfarı

2- Ruj sürmeden önce dudağınıza argan yağı sürerseniz, hem rujun dayanıklılığı artar, hem de dağılması ve taşması önlenir.

dudak

3- Yaz sıcaklarında fondöten sürmeden hafif bir parlama istiyorsanız, süngerin içine argan yağı sıkıp yüzünüzde gezdirin. Şahane bir yansıma olacaktır.

makyajsüngeri

4- Saç uçlarınız için argan yağının faydaları meşhur. Ancak farklı bir tüyo vereceğiz size. Argan yağını önce fırında ısıtın sonra ılıkken ıslak saçınıza sürün. Hem saçınıza daha iyi nüfus edecek hem kırık uçları onaracaktır.

sac-kurulama

5- Sertleşmiş topuklarınız size teşekkür edecek! Topuklarınıza argan yağı sürün ve 1 gece bekleyin. Sonra neler oluyor bakın! Bu arada mutlu topuklar için bir de şu önerilerimiz var, yol yakınken bir uğrayın isterseniz.

ayak bakımı