Bu Saçlara Cesaretiniz Varsa Simli Bir Yaz Sizi Bekliyor!

Tabi şimdi bu saçlar iki ucu simli değnek; ya dozunda yapar tam trendi tutturursunuz, ya da elinizin ayarını kaçırır düğündeki gelinin kardeşi gibi olursunuz. Bu ince çizgiyi tutturmak marifet istemiyor sadece bir iki ‘göz nizam’ yeterli.

Şimdi malumunuz Miley Cyrus ablamız kırmızı halıda patlatıverdi bu trendi. Devamında da dünyanın dört bir yanına yayıldı, ünlü ünsüz herkes saçlarını simler oldu. Miley’den önce bizim düğünlerde damadın baldızı meşhur etti aslında bu saçı da neyse şimdi Miley ile laf dalaşına girmeyelim. Evet ne diyorduk? Heh, simli saç!

saç_modelleri

Sizin için türlü türlü simli saç fotoğrafları araştırdık. Gelin önce nasıl yapıldığın anlatalım sonra da sizi bu simli hayat ile baş başa bırakalım.

Simli Saç Nasıl Yapılır?

simli

İhtiyacınız olan saç yağı, saç jölesi ve sim. İşe saç diplerinize yağ sürerek başlayın. Korkmayın üzerine farklı uygulamalar yapıldıkça o yağlı görünüm gidecektir. Yağı uyguladıktan sonra birkaç dakika bekleyin. Bir kapta jöle ve simi çırpın, birbirine iyice karışsın. İsterseniz tek tip isterseniz çok renkli simler kullanabilirsiniz. Saçlarınızı ortadan ayırın. Saç diplerinize bir boya fırçası yardımıyla simleri sürün. Biraz bekleyin ki kurusun, sonra saçınızı istediğiniz modelde toplayın.

Şimdi gelin bu renkli görsellerle işi somuta çevirelim.

simli_saç

simli_saç_modelleri