Bu Yazın Modası, Kıyafetlerde Tercih Edilecek 6 Renk

Güneşin zararlı ışınlarından korunmak, daha ferah bir gün geçirebilmek, yazın enerjisini tam anlamıyla üzerinizde taşıyabilmek için kıyafet seçimleri kadar kıyafet renk seçimlerinin de önemli olduğunu unutmayın.

İşte size yardımcı olacak, 2018 yazında tercih edebileceğiniz yaz renkleri önerilerimiz; satırlarımızın devamında:

1. Mor

Birçok saray yaşantısında asaletin simgesi olarak kabul edilen mor rengi, bu yıl da tercih edilenlerin en başında geliyor. Kalite, ihtişam, lüks, enerji ve bir miktar çılgınlığın göstergesi olan mor rengini kıyafetlerinizde bolca bulundurarak yaz enerjinizi katlayabilirsiniz.

saç bandı modası

2. Kırmızı

Hiçbir mevsim modası geçmeyen kırmızı bu yıl da tercihlerin en başında olmayı hak ediyor. Baştan aşağı; tutkunun, enerjinin timsali olan olan kırmızı rengi ile giyinebilir, özellikle kadın olmanın keyfini katlayabilirsiniz.

2018modasi

3. Sarı

Güneş, enerji ve deliliğin rengi olan sarıyı yaz kıyafetlerinizde bolca bulundurarak hem kendi enerjinizi yükseltebilir hem de dikkatini çektiğiniz tüm gözleri kamaştırabilirsiniz.

moda

4. Mavi

Yazın parlak mı parlak olan gökyüzü ve denizlerinin mavisini üzerinizde taşımaya ne dersiniz? Mavinin tüm tonlarını kıyafetlerinizde tercih ederek iddiasız, sade, şık ve dingin bir kombin yaratabilirsiniz.

moda-hakkinda

5. Pembe

Yazın enerjisine, nahifliğine yakışacak iyi bir alternatif daha! Pembenin iddiasız, zarif ve uçuk tonları ile son derece estetik kombinler yaratabilir, bu yazın en şık insanı olabilirsiniz.

elbise-modasi-hakkinda

6. Dumanlı Gri

Yaz mevsiminde bile olsanız canlı ve enerjik renklerden pek hoşlanmıyor, siyah tonlarını tercih etmeyi seviyorsanız dumanlı gri sizin için güzel bir seçim olabilir. Dumanlı gri renginde hoş bir elbise ya da şifondan bir bluz ile rahat ve şık bir yaz geçirebilirsiniz.

kiyafet_modasi