Burcu Esmersoy’un Saç Bakım Sırları Nelerdir?

Nilgün Belgün ile 4 Köşe programının güzel konuğu Burcu Esmersoy, geçmişten bugüne güzellik değişimini ve rutinlerini MigrosTV izleyicileri için anlattı. Görünen o ki takma kirpik, Esmersoy’un vazgeçilmezlerinden. Peki takma kirpik nasıl takılır? Şu videomuzda detaylıca anlattık. Gelelim saçlara…

Saçlardaki beyazları gidermek için doğal kürlere her gün bir yenisi ekleniyor olsa da zannederiz boya kadar güçlü olmayabiliyor.  Güzel bir gülüş kadar düzenli bakım da önemli tabi. Hazır konu bakımdan açılmışken… Yoğun bir kış mevsimi kapıda; kışlıklar dolaptan indi, ‘ev’ yeni mevsimi karşılamaya hazır. Peki ya saçlarımız bu sert kışa hazır mı? Eğer siz de mutfağınızdaki malzemeler ile doğallıktan gelen güzelliği tercih edenlerdenseniz, sizin için önerdiğimiz doğal saç bakım maskelerine göz atın deriz.

Bu arada 2016 yılı saç bakım trendlerinde öne çıkan keratin bakımını da söylemeden geçmeyelim. Keratin bakımı nedir, keratin bakımının saça faydaları nelerdir gibi soruların yanıtını işin uzmanına sorduk.

saç modası

Saç bakımına dair tüm detaylar, doğal saç bakım kürleri, evde yapılan saç maskesi tarifleri ve çok daha fazlası için MigrosTV‘yi takip etmeye devam edin.