Dudakları Daha Dolgun Göstermenin 5 Ameliyatsız Yolu

Tamam dudak operasyonları artık çok revaçta ve kısa sürede hemen yapılabiliyor. Ancak bu yeni teknolojilere rağmen yine de ameliyat ya da botoks yerine daha doğal çözümleri tercih ediyorsanız o halde bu önerilerimiz size #iyigelecek.

1- Dudaklarınızın kenar kısmına siyah göz kalemi sürün. Sonra onu bir fırça ile dağıtın ve içine rujunuzu sürün. Dudağınızın yan tarafını kontürlemek, olduğundan daha kalın gözükmesini sağlayacaktır.

kırmızı_dudak

2- Dudağınızın etrafına çerçeve çizip içini normal ruj ile doldurun. Üzerine çizgilerin üzerine gelmeyecek şekilde parlatıcı sürün. Çok daha dolgun gözükecektir.

dolgun_dudak

3- Tarçın yağı ve shea mucizesi ile tanıştınız mı? Bu iki yağı karıştırın ve dudağınıza uygulayın. Kan deveranı hızlanacak ve dudağınız daha dolgun gözükecektir. Rujunuzu uygulamadan önce silmeyi unutmayın tabi.

dudak

4- Dudağınızın üst kısmına aydınlatıcı uygularsanız, dudağınız daha hacimli gözükecektir.

dudak_nasıl_dolgun_görünür

5- Dudağınızın orta kısmına beyaz kalem sürün ve sonra elinizde dağıtın. Üzerine parlatıcı sürün ve şahane dudaklara merhaba deyin.

beyaz_kalem_ile_dudak_dolgusu

Ameliyatsız çözümler ile ekranlarınızda olmaya devam edeceğiz. Gelin isterseniz finali güzel bir video ile yapalım. Önerimiz Güzellik ve Bir Ece‘den geliyor. Dudakları dolgun gösteren makyaj önerimizi kaçırmayın!