Erkekleri İrite Eden 6 Giyim Tarzı

Tamam biliyoruz; kendiniz için giyiniyorsunuz, tarzınız sizi yansıtıyor, kendinizi içinde iyi hissettiğiniz kıyafetleri tercih ediyorsunuz. Ve fakat her ne kadar kendinize yakıştırsanız da erkeklerin irite olduğu bazı kült parçalar var. Aklınızda olsun diye paylaşalım istedik 🙂

1- Acayip desenli taytlar ile başlayalım. Tayt giyilmesini enteresan bir şekilde sevmedikleri gibi, bir de üzerinde garip renkler ve desenler yer aldığında hepten haz etmiyorlar. Leopar konusuna girmiyoruz bile 🙂

tayt

2- Son zamanların modası ‘t-shirt dress’. Yani ne elbise ne t-shirt. Böyle arafta kalmış boylarda kıyafetleri pek sevmedikleri biliniyor.

renkli_kiyafet

3- Kış vakti giyilen şortlar 🙂 Özellikle şort altına giyilen koyu renk çoraplar, kış vakti daha bir sinir bozucu olabiliyormuş.

sort

4- Kulağa ilginç geliyor olsa da yapılan araştırmalara göre bebek pembesi tabir edilen çok şekerli pembeleri de beğenmiyorlar. Sebebi gerçekten meçhul.

pembe_giysi

5- Pullu payetli kıyafetler de ‘irite listesi’nde itina ile yerini alıyor. Gösterişli ve ilgi çekmesinden mütevellit olsa gerek, bir hayli sevilmiyor.

pullu_kiyafet

6- Ve final. Kadınların ayıla bayıla giydiği ve hatta erkeklerin de gayet giydiği yırtık kotlar. Erkek giyince oh ne güzel, kadın giyince irite. Bu işin mantığını çözemesek de yırtık kotlar da pek sevilmiyor.

yirtik_kot

Hep erkeklerden bahsettik, finali de kadınlarla yapalım. Efendim konumuz kadınları anlama sanatı. Nasıl mı? Yanıtı için şu yazımızı okuyabilirsiniz.