Hamileyseniz Bu Uygulamalar Tam Size Göre!

Hayatınızın en güzel test sonucunu ya da bir doktorun ağzından çıkabilecek en özel sözcükleri duymanın / almanın / hissetmenin mutluluğunu yaşıyorsunuz; hamilesiniz! İşte asıl eğlence şimdi başlıyor. Bedeninizde canınızdan bir parça var, o parça gün be gün büyüyor ve tüm bu olup bitene ruhunuzla, bedeninizle şahit oluyorsunuz. İlk 3 ay tamam kabul ediyoruz pek de sempatik değil, ah şu gece bulantıları! Ama tüm bu süreci gerçek anlamda eğlenerek geçirmeye yetecek teknolojilerle dolu bir dünyada yaşıyoruz, neyse ki… Şimdi gelin size bu 9 ay 10 günlük maratonda eşlik edebilecek uygulamaları inceleyelim…

 

hamile uygulamaları
1-  BabyCenter: My Pregnancy Today

iPhone – 4.5 yıldızlı / Ücretsiz
Android – 4.7 yıldızlı / Ücretsiz

 

Bu uygulama bebeğinizin günlük gelişimi hakkında her gün “güncellenme”nizi sağlıyor. Doğum zamanınızı hesaplıyor ve aynı tarihlerde doğum yapacak anne adayları ile iletişim sağlıyor.

 

hamilelik uygulamaları

 

2-  Gerber Pregnancy Calculator

iPhone – 4 yıldızlı/ Ücretsiz

 

Bu uygulama bebeğinizin haftalık rehberi; her hafta olan değişimleri sunmakla kalmıyor sağlıklı aperatif önerileri, kilo takibi konusunda da size yardımcı oluyor.

 

3-  Pregnancy Assistant

Android – 4.4 yıldızlı / Ücretsiz

 

Bu uygulama, Android cihazınızda yaşayan bir asistan. Bebeğinizin gelişimi ve neler yapabildiği konusunda hoş fotoğraflarla size bilgi veriyor. Yapmanız gereken tek şey doğum yapacağınız tarihi girmek ve size gönderilecek olan bilgileri beklemek!

 

hamile asistanı

 

4- Pilates for Pregnancy

iPhone –  $9.99

 

Hamilelik ve pilates, iki iyi arkadaş bu uygulamada buluştu. Pilates for Pregnancy, size 3 mükemmel pilates hareketi gösteriyor. Tüm hareketler güvenli ve tamamen hamilelik süreci gereksinimlerinize göre programlı.

 

5- My Labor Bags

iPhone – $1.99

 

Doğum çantası hazırlamak için tek bir tık yeterli. Bu uygulama, hastane çantanızda nelerin olduğunu, nelerin hala eksik olduğunu ve ihtiyaçlarınızı sizin yerinize düşünen bir uygulama.

 

6-  Foods to Avoid When Pregnant

iPhone – $0.99

 

Hamilelik sürecinde beslenme dostunuz; Foods to Avoid When Pregnant. Bu uygulama, günlük diyetinizle paralel olarak yemek planı oluşturmanıza imkân sağlıyor. Hamilelik süresince ne yiyeceğinizi tek bir tık ya da kaydırma ile anında takip edebiliyorsunuz.

 

Gebelikle ilgili aklınıza takılan soruların tamamına cevap bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken burayı tıklamak!