Hem de Sadece 3 Malzemeli: Botoks Etkili Doğal Yüz Maskesi

Sadece 3 malzeme ile yüzünüzde botoks etkisi yaratmaya ne dersiniz? Botoks yaptırmak biraz riskli olabilir, işinin ehli insanlar tarafından yapılanlar şahane sonuçlar doğursa da neticede yüzünüze medikal bir müdahale yaptırmaktan çekiniyor olabilirsiniz.

Eğer tıbbı değil de daha doğal yollar arayışındaysanız size mucize niteliğinde bir önerimiz var. Yalnızca 3 malzeme ile enfes bir karışım hazırlıyorsunuz ve neticede botokslu gibi gergin, canlı, parlak ve bir o kadar doğal bir görünüme kavuşuyorsunuz. Evet, hazırsanız malzemelerimize geçelim.

muz

Malzemeler:

1 çay kaşığı bal
1/4 su bardağı yoğurt
1/4 adet muz

Yapılışı:

Önce cildinizi bir güzel temizleyin. Maskenin, etkisini gösterebilmesi için makyajdan arınmış ve pürüzsüz bir cilde ihtiyacı var. Muzları ezerek işe başlayın. Sonra yoğurt ve bal ile bir güzel harmanlayın. Yüzünüze uygulayın ve yaklaşık 10-15 dakika bekleyin. Sonra soğuk ile yıkayın ve üzerine günlük nemlendiricinizi sürün. Cildinizi parlayacak, canlanacak ve tıpkı botoks yapılmışçasına dirileşecektir.

Her ne kadar malzemeler doğal ürünlerden oluşuyor olsa da, her biri alerjik reaksiyon barındırıyor olabilir içinde. Bu nedenle uyglamadan önce mutlaka doktorunuza danışmanızı öneririz.