Huysuz Tırnaklardan Şikayetçi Olan?

Bakımlı kadınların en “kırılgan” noktası; tırnaklar! Duştan çıkınca kendini lastik zanneden, en ufak bir darbede size küsüp kırılan, siz uzatmaya niyetliyken o hiç oralı olmayan ve dahası oje yokken bile sarılık(!) geçiren huysuz tırnaklardan şikayetçi misiniz? Gelin sizi tırnaklarınız ile barıştıralım ve efsane yöntemler ile tüm kırgınlıkları ortadan kaldıralım. İhtiyacınız olanlar, evinizdeki malzemeler!

tırnak_bakımı


“Manikür yapmaya vaktim yok; zamansızlık nedir bilir misin MigrosTV!?!”

Biliriz, hem de çok iyi biliriz. Zaten bu yüzden tariflerimizde pratik öneriler de sunuyoruz mutlaka, sizi ve mutfağınızı hep düşünüyoruz inanın. Bakın evde zamanı olmayanlara çok pratik bir öneri veriyoruz, şipşak hemen beş dakika! Bunun adı “şipşak manikür” olsun. Önce bir tatlı kaşığı balın içine yarım limon suyu sıkın. Bir güzel karıştırın ve tırnaklarınızı içine batırıp 5 dakika bekletin. Sonra tırnak etlerinizi geriye doğru itin. İşte oldu da bitti!

“Tırnaklarım kâbus gibi; sen bu tırnaklarla ortada dolaşmanın ne kadar üzücü olduğunu bilir misin MigrosTV!?!”

Ee, onu da biliyoruz. Dedik ya sizi bu dertten kurtaracağız diye. Bu bakımın adını ne koyalım, hmmm “Yumuş yumuş tırnaklar“? Önce bir kâseye 2 yemek kaşığı nişasta koyun ve 1 çay bardağı su ile karıştırıp tırnaklarınızı 6 dakika içinde tutun. Sonra yine tırnak etlerini geriye ittirin ve üzerlerine yumuşatıcı herhangi bir krem sürün. Bitti, oldu işte!


“Yazdıklarını okuduk, bir de video olsa da izlesek MigrosTV!?!”

Yine ihale bize kaldı 🙂 Siz ne istediniz biz yapmadık ki? Tırnak güçlendirici bakım kürü ve ananaslı tırnak bakım kürü bizce şahane bir seçim. Videolar MigrosTV’de!

“O kadar bakım yaptık, bari bir de tırnak tasarım önerisi alalım!”

O da var! Eğer klasik tarzlardan yanaysanız o zaman size Fransız Manikürü önerebiliriz. Yok, eğer yapması zor geliyorsa, kolay yöntemini sizin için araştırdık bile! Gelin bir de işi ciddi ciddi tasarıma dökelim 🙂 Hangisi kulağınıza hoş geliyorsa buyurun seçin, biz hepsinde de varız; çatlayan oje, altın ışıltılı tırnak süslemesihavyar manikürüsiyah mat oje deseni ve çok daha fazlası…

Hayatınız boyunca kırılan tek şeyin tırnaklarınız olması dileğiyle,

Başka bir konuda yine görüşeceğiz 🙂