Yenilenen Evler: Mevsimin 3 Trend Rengi

Sezonun tema renklerini oluşturan ilham, canlandırıcı tonların uyumdan geliyor. Trend renkleri tamamlayıcı tercihler arasında duvar kağıdı kullanımı da çok popüler. Büyükten küçüğe yapacağınız her dokunuş, evinizdeki iç dizaynın farkını hem yaşayanlara hem de misafirlerinize hissettirecek. İşte bizden birkaç öneri!

Beyazın Sakin Duruşu

Mutfak tarafında yapmak istediğiniz değişikliklere, büyük boyutta tamir gerektirecek düzenlemeler olmadığı sürece, küçük mutfak eşyalarınızdan başlayın. Porselen, cam, servis gereçleri gibi çok kullanılan günlük malzemelerde beyaz rengi tercih edin. Hem doğadan gelen lezzetlerin yansıttığı renkler yeterince göz alıcı değil mi?

migrostvblog_evdekorasyon_v3_070617

Neşe Kaynağı Yeşil

Bu sezonun popüler yeşil rengini, moda, ev dekorasyonu ve daha birçok tasarım alanında göreceğiz. Yılın Pantone rengi olarak seçilen yeşil ve tonları, dinçliğin ve yeniliğin temsilcisi. Evinizin en özel köşelerini yeşil tonlarda renklerle tekrar tasarlayın.

migrostvblog_yesiloda_v1_070617

Denizci Mavisi

Mutfaktan, yatak odasına kadar yapacağınız değişimlerde mavinin gücünden ilham alın. Geleneksel denizci renginin sembolünün bir araya geldiği her renk ile sağladığı uyuma şaşıracaksınız! Küçük bir püf noktası; koyu renk tercihinizin lacivert olması, rengi kullandığınız alanı daha büyük gösterecektir.

migrostvblog_evdekorasyonu_v2_070617