Sadece 10 Saniyede Yapabileciğiniz 7 Farklı Saç Modeli

Saçınızla uğraşmayı seviyorsunuz, diğer bir deyişle saçınız ‘hazine’niz. Hal böyle olunca saatler süren uğraşlar, dakikalar süren ‘olmadı baştan’lar da hiç yorucu gelmiyor aslında. Tamam, biliyoruz; saçınızla uğraşmayı seviyorsunuz. Peki, size saatlerce uğraşmış da olmuş dedirten bir saçı, 10 saniyede yapabileceğinizi söylesek? Gelin anlatalım…

1- At Kuyruğu

Eğer saçlarınız az ise, gür göstermenin en pratik yollarında biri ile tanışın. Saçlarınızı iki bölüme ayırın ve fotoğraftaki gibi toplayın.

sac-modeli1
2- Kolay Topuz

At kuyruğu yerine topuzu tercih ediyorsanız yapmanız gereken çok basit. Bu arada eğer saçlarınız topuz için yeterli gürlükte değilse, Migros’ta bulabileceğiniz şu süngerler tam size göre!

sac-modeli2

3- Yan Örgü

Bu saçı örgü olarak kullanabileceğiniz gibi, fotoğraftaki gibi örmeden sadece tutamları alarak da yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan sadece siyah firkete…

sac-modeli3
4- Dalgalı Yarım Topuz

Yarım topuz çılgınlığına farklı bir bakış açısı getirin. Dalgalı saçlarınızı yarım topladıktan sonra ayırın ve ortasından yeniden saç tutamınızı geçirin. Fotoğraf, her şeyi açıklıyor zaten!

sac-modeli4

5- Dolma

Geleneksel zeytinyağlı dolma tarifine minik bir ara verelim dedik. Perçemlerinizi elinize alın ve yuvarlayarak arkada toplayın. Bu kadar basit!

sac-modeli5
6- Doğal Saç Bandı

Saçlarınızı ikiye ayırın ve fotoğrafta gösterildiği gibi alttan toplayın. Üzerine saçlarınızı yeniden dağıtın ve işte bu kadar, hazırsınız!

sac-modeli6
7- İstiridye Topuz

Kulağa enteresan geliyor ama saçta duruşu bir harika. Bunu anlatmayalım hiç, anlatsak da görmek yine en iyisi 🙂 Biz susalım fotoğraf konuşsun!

sac-modeli7
Pratik önerilerle zamandan tasarruf etmek sizin elinizde, hem de güzelliğinizden ödün vermeden. Hatırlarsanız daha önce de Zetfashion ile şöyle bir ruj yapmıştık, yeniden izlemek isterseniz sizi şöyle davet edelim