MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

El Bakımı için 10 Etkili Öneri

mblog_image

Ellerimiz gün içinde zarara en çok maruz kalan bölgelerimizdir. Bu yüzden kolayca yıpranarak yaşımızı da kolayca ele veren bölgelerimiz oluyor; ancak bunun önüne geçmek mümkün. Ellerin yaşlanmasını geciktirecek, daha sağlıklı ve genç görünüm sağlayacak el bakımı için etkili 10 öneriyi sizin için derledik. Faydasını göreceğinizden eminiz!

DEVAMINI OKU

Saçların Kolayca Uzaması için 7 Farklı Yöntem

mblog_image

Saçlarımız, güzelliğimizin en önemli detaylarından biri. Onları her ruh haline, her kombine göre şekilden şekle sokmak, renkten renge boyamak bizim için çok ayrı bir keyif.

DEVAMINI OKU

Tüm Kumaş Yüzeylerden Ruj Lekesi Nasıl Çıkar?

mblog_image

Makyaj yapımındaki en önemli detay, makyajı tamamlayan son dokunuş olan rujlara bayılıyor, her kombine ve her duygu durumuna göre rujlar biriktirip onları özenle kullanmaktan zevk alıyoruz; ancak bazen ne kadar özenle kullansak da bir aceleye ya da görünmez bir kazaya esir olup kıyafetimize ya da etraftaki herhangi bir kumaş yüzeye bulaştırabiliyoruz. Evet, tam da o an zaman duruyor! Durmasın; çünkü kumaş yüzeylerden ruj lekesini çıkarmanın oldukça pratik çözümleri mevcut.

DEVAMINI OKU

14 Şubat Sevgililer Günü için Hediye Önerileri

mblog_image

Evet, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne çok az kaldı. Sevgilisi olmayanların pek de ilgilenmediği, sevgilisi olanları ise gerginlik ile karışık bir heyecanın kapladığı o gün bu yıl da geldi çattı, hazır mıyız?

DEVAMINI OKU

14 Şubat Sevgililer Günü Nasıl Ortaya Çıktı?

mblog_image

Özel günlere bayılıyor, her sene bir an önce gelse de birbirimizi hediyelere boğsak diye iple çekiyoruz. Eğer ki unutulursa kendimize tartışma sebebi bile yaratıyor, yani bu günleri o denli önemsiyoruz. Peki ya, bu özel günlerin ortaya çıkışı hakkında bilgi sahibi miyiz?

DEVAMINI OKU

Çalışan Anneler İçin 11 Pratik Öneri

mblog_image

Sabah işe gitmek için kapıdan çıkarken ”anne gitme” diyen bir ses kendinizi kötü hissetmenize neden olur. Duyduğunuz vicdan azabı çoğu zaman işe gitmekten ağır basar ama gitmek zorunda olduğunuz bir işiniz vardır ve bunu değiştiremiyorsunuzdur.

DEVAMINI OKU

Kış Makyajı İçin Öneriler

mblog_image

Eğer ki dikkat etmezsek kış aylarının sert koşullarından en çok etkilenen bölgemiz cildimizdir. Cildimiz için gerekli önlemleri almadığımızda, cildimiz kötü olduğunda dolayısı ile makyaj yaptığımızda da istediğimiz sonucu elde edemeyebiliriz.

DEVAMINI OKU

Kış Düğünleri İçin 7 Öneri

mblog_image

Şu replik birçoğumuz tarafından epey tanıdıktır: “Aşkım, kır düğünü isterim.” Kış düğünleri için harika önerilerimiz var, göz atın!

DEVAMINI OKU

5 Adımda Yıllara Meydan Okuyun

mblog_image

Her zaman genç kalabilmek ve sağlıklı görünmek için, çok masraf etmeniz ya da uzun uğraşlar vermeniz gerekmediğini biliyor musunuz? Hayatınıza dahil edeceğiniz birkaç alışkanlıkla, Hollywood yıldızları gibi yıllara meydan okuyabilirsiniz.

DEVAMINI OKU