MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Yüz Yogası ile Kırışıklara Meydan Okuyun

mblog_image

Yüzümüzdeki ifade üzerimizdeki kıyafetten daha etkilidir bu yüzden yüzümüzü ihmal etmemeliyiz. Oturmuş ifademizi, kaz ayaklarımızı ve kırışıklıklarımızı yüz yogası ile değiştirmemiz mümkün.

DEVAMINI OKU

Sağlıklı Tırnaklar İçin İpuçları

mblog_image

Tırnakları çok uzatmak bazen güzel görünebilir ancak zaman zaman antipatik bir görüntü de verebilir. En ideali, tırnakların eşit hizada, pembe renkli ve güçlü görünmesi. Göz alıcı bir el estetiği için, birkaç taktik uygulayarak tırnaklarınızı istediğiniz sağlık ve güzelliğe kavuşturabilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Sabahları Mükemmel Bir Cilt Bakımı İçin 5 Rutin

mblog_image

Sabahları kendimiz bile zor uyanırken tüm vücudumuzu uyandırmak aynı zamanda da kusursuz bir cilde sahip olmak yeterince zor, biliyoruz. Bunu kolaylaştırmak için işinize yarayabilecek beş rutin oluşturduk.

DEVAMINI OKU

Güzelliğinize İyi Gelecek 8 Basit Rutin

mblog_image

Her kadının kendine özgü güzellik ve bakım rutini vardır özellikle güne nasıl başladığınız devamı için oldukça belirleyici bir kriterdir. Kaçta yattığınız, nasıl uyuduğunuz, gördüğünüz rüya gibi daha pek çok şey aslında sizi gününüze hazırlar. Güne daha güzel, daha enerjik ve pozitif başlamak için;

DEVAMINI OKU

2018 Saç Rengi Trendleri

mblog_image

Yeni yılda kendinizde bir değişiklik yapmanın zamanı geldi diye düşünüyor eh biraz da eğlenmek istiyorsanız neden saçınızdan başlamayasınız? Ancak saç renginize ve cilt tonunuza göre uygun renk seçiminde kararsızsanız, hangi yöne gideceğinize karar veremiyorsanız belki de 2018’in saç rengi trendlerinin neler olacağını bilmek size yardımcı olacaktır.

DEVAMINI OKU

5 Adımda Cilt Tipinizi Keşfedin

mblog_image

Muhteşem bir cilt herkesin hayali. Bu hayalin gerçek olması için cildimize iyi bakmamız gerekir. Güzel cildin en büyük sırrı doğru bakımdır. Doğru bir cilt bakımı yapabilmemiz için de öncelikle cilt tipimizi bilmemiz gerekir. Peki, cilt tipinizden nasıl emin olacaksınız? Cevabını alabilmek için şu 5 adımı uygulamanız yeterli olacak!

DEVAMINI OKU

Kamp Yaparken de Güzelliğinizi Koruyun

mblog_image

Kamp yapmak, mangal partileri, çadır kurmak ve kamp ateşi yakmak kulağa muhteşem geliyor değil mi? Hele bir de doğal ortamda olmanın medite edici düşüncesi…

DEVAMINI OKU

Yaşlanma Karşıtı 8 Kırmızı Meyve

mblog_image

Şimdi gelin yaşlanma karşıtı mucize kırmızı meyvelere bir göz atalım. İçlerinden bir tanesi pek ünlü üstelik!

DEVAMINI OKU

Yeni Yıl ile Birlikte Yeni Bir Tarz İçin 6 Öneri

mblog_image

Yeni yılla birlikte siz de tarzınız üzerinde yenilikler yapmak, moda bilgilerinizi geliştirmek ve farklı trendleri yakalamak istiyorsanız bu öneriler işinize çok yarayacak!

DEVAMINI OKU