MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Kepeklerden Kurtulmanın 5 Etkili Yöntemi

mblog_image

Yeni bir güne hazır olmanın en güçlü adımı, saçlarınızın güzel görünmesidir. Harika saç kesimleri, etkileyici toplama yöntemleri, bozulmayan fön çekimleri… Tüm şartlar oluştu; fakat o da ne? Omzunuza dökülen beyaz tanecikler? Evet, maalesef kepekler! Tüm keyfiniz kaçtı, kaçmasın!

DEVAMINI OKU

Evde Yapabileceğiniz 3 Saç Bakım Kürü

mblog_image

Evde hazırlanan maskelerin en büyük avantajı masrafının az olması ve saç tipinize göre ayarlayabilmeniz. Kilerinizdeki malzemelerle besleyici, renk ortaya çıkarıcı ve parlatıcı saç maskeleri yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Sizin için etkili öneriler veriyoruz.

DEVAMINI OKU

Menopoz Döneminde Dikkat Edilmesi Gereken 10 Detay

mblog_image

Menopoz, tüm kadınların yaşlandığında yaşayacağı doğal bir süreçtir. Bir kadının adet döneminin bitişi ve doğurganlık döneminin sonlanmasıdır.

DEVAMINI OKU

El Bakımı için 10 Etkili Öneri

mblog_image

Ellerimiz gün içinde zarara en çok maruz kalan bölgelerimizdir. Bu yüzden kolayca yıpranarak yaşımızı da kolayca ele veren bölgelerimiz oluyor; ancak bunun önüne geçmek mümkün. Ellerin yaşlanmasını geciktirecek, daha sağlıklı ve genç görünüm sağlayacak el bakımı için etkili 10 öneriyi sizin için derledik. Faydasını göreceğinizden eminiz!

DEVAMINI OKU

Saçların Kolayca Uzaması için 7 Farklı Yöntem

mblog_image

Saçlarımız, güzelliğimizin en önemli detaylarından biri. Onları her ruh haline, her kombine göre şekilden şekle sokmak, renkten renge boyamak bizim için çok ayrı bir keyif.

DEVAMINI OKU

Tüm Kumaş Yüzeylerden Ruj Lekesi Nasıl Çıkar?

mblog_image

Makyaj yapımındaki en önemli detay, makyajı tamamlayan son dokunuş olan rujlara bayılıyor, her kombine ve her duygu durumuna göre rujlar biriktirip onları özenle kullanmaktan zevk alıyoruz; ancak bazen ne kadar özenle kullansak da bir aceleye ya da görünmez bir kazaya esir olup kıyafetimize ya da etraftaki herhangi bir kumaş yüzeye bulaştırabiliyoruz. Evet, tam da o an zaman duruyor! Durmasın; çünkü kumaş yüzeylerden ruj lekesini çıkarmanın oldukça pratik çözümleri mevcut.

DEVAMINI OKU

14 Şubat Sevgililer Günü için Hediye Önerileri

mblog_image

Evet, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne çok az kaldı. Sevgilisi olmayanların pek de ilgilenmediği, sevgilisi olanları ise gerginlik ile karışık bir heyecanın kapladığı o gün bu yıl da geldi çattı, hazır mıyız?

DEVAMINI OKU

14 Şubat Sevgililer Günü Nasıl Ortaya Çıktı?

mblog_image

Özel günlere bayılıyor, her sene bir an önce gelse de birbirimizi hediyelere boğsak diye iple çekiyoruz. Eğer ki unutulursa kendimize tartışma sebebi bile yaratıyor, yani bu günleri o denli önemsiyoruz. Peki ya, bu özel günlerin ortaya çıkışı hakkında bilgi sahibi miyiz?

DEVAMINI OKU

Çalışan Anneler İçin 11 Pratik Öneri

mblog_image

Sabah işe gitmek için kapıdan çıkarken ”anne gitme” diyen bir ses kendinizi kötü hissetmenize neden olur. Duyduğunuz vicdan azabı çoğu zaman işe gitmekten ağır basar ama gitmek zorunda olduğunuz bir işiniz vardır ve bunu değiştiremiyorsunuzdur.

DEVAMINI OKU