MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Kot Pantolon Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

24 Ağustos

mblog_image

Günlük ya özel gün kombinlerimizin vazgeçilemez bir parçasıdır kot pantolonu. Zamansızdır, modası geçmeyendir ve her tarza uygundur. Üzerine bir tişört ya da gömlek tercih ederek dünyanın en rahat şıklığını, en kolay şekilde yakalayabilmek mümkündür.

DEVAMINI OKU

Tırnak Bakımında Olmazsa Olmaz 7 Nokta

22 Ağustos

mblog_image

El ve tırnak temizliği, vücudumuza verdiğimiz değeri en çok gösteren detaylardan biridir. Kendimize olan saygımızı göstermenin ve karşımızdakinde etkili bir izlenim bırakabilmenin ilk yollarından biri olan tırnak temizliği ve bakımına gerekli önemi vermeliyiz. Peki nasıl?

DEVAMINI OKU

Vücut Tipine Göre Etek Seçimi Nasıl Olmalıdır?

9 Ağustos

mblog_image

Etekler; kıyafet çeşitlerinin en güzeli, en etkilisi olabilir. Altına bir topuklu ayakkabı, üstüne şifon gömleklerden giyer bir de hoş takılar ile tamamlarsanız içinizden bir ses âdeta “iyi ki kadın olarak yaratılmışım.” diye fısıldamaya başlar.

DEVAMINI OKU

Doğru Saç Rengi Seçmenin 6 Püf Noktası

9 Ağustos

mblog_image

Gerek rahatsız edici beyazlar gerekse kendinden sıkılıp değişim sürecine girme istekleri ile farklı saç renkleri peşinde koşmaya başlayabiliriz.

DEVAMINI OKU

Vücut Tipine Göre Pantolon Seçimi Nasıl Olmalıdır?

9 Ağustos

mblog_image

Pantolonlar, günlük hayatımızda kararsız kaldığımız tüm kombinlerin en rahat kurtarıcısıdır. Kumaş, kot, kadife, gabardin, keten derken birçok çeşidi ile hayatımıza kolaylık ve güzellik katarlar. Üzerine yakıştırdığımız birbirinden farklı seçimler ile birçok yeni tarz elde edebilir, günü kurtarırız.

DEVAMINI OKU

Sıkı Bir Cilde Sahip Olmak İçin Bunları Yapın

6 Ağustos

mblog_image

Herkes sıkı bir cilde sahip olmanın hayalini kurar; çünkü cilt ne kadar gergin olursa sarkma ve kırışıklık gibi tüm yaşlanma belirtileri yok denecek kadar az seviyeye iner. Sadece hayalini kurmakla olmaz, daha sıkı ve genç bir cilt görünümüne sahip olmak için neler yapmalıyız? İşte cevapları…

DEVAMINI OKU

Yaz Mevsiminde Saç Bakımı Nasıl Olmalı?

mblog_image

Kadın ya da erkek olalım saçlarımız, güzel ve etkili görünmemizin en önemli detaylarından biridir. Bu güzel detayı kötü etkileyen unsurlar ise yaz mevsimi ile birlikte maalesef ki artış gösterir. Yakıcı yaz güneşi, klorlu havuz suları, tuzlu deniz suları derken saçlar büyük ölçüde zarar görmeye başlar. Bunun için gerekli önlemleri alabilmeli, doğru bakım sırlarını uygulayabilmelisiniz.

DEVAMINI OKU

Evde Yapabileceğiniz 5 Peeling Tarifi

mblog_image

Güzellik salonlarında hem vakit hem de para harcamadan gençliğinizi koruyabilirsiniz, üstelik bilmediğiniz birçok zararlı kimyasal maddenin yakınından geçmeden. Nasıl mı? Elbette güzellik iksirlerinizi kendiniz hazırlayarak.
Cildinizin daha sağlıklı görünmesini sağlayacak, yaşlanmanızı önleyecek birbirinden değerli peeling tariflerini bu başlık altında derledik. Uygulamanız için şimdiden kolaylıklar dileriz!

DEVAMINI OKU

Bronzlaşma Mevsimi Geldi: Bronz Ten Makyajı Nasıl Yapılmalı?

mblog_image

Tüm kış güneşli günleri beklediniz, artık bolca güneşlenip istediğiniz bronzluğa kavuşma zamanı! Peki, istediğiniz bronzluğa kavuştunuz diyelim; işiniz bitti mi? Hayır, bu kez sıra şahane bir makyaj yapmaya geldi.
Bronzlaşan teninize hangi makyajın uygun olduğunu, bronz bir tene makyaj yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Bilmiyorsanız sizi satırlarımızın devamına davet ediyoruz. İşte bronz ten makyajının püf noktaları…

DEVAMINI OKU