MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Mükemmel Bir Cilt İçin 7 Yiyecek

mblog_image

Hepimizin hayalidir mükemmel bir cilde sahip olmak. Bunun için pek çok fedakarlık yapıp saatlerimizi harcarız. Güzel bir cilt için bakım ve temizlik şüphesiz çok büyük önem taşıyor fakat yeterli değil.

DEVAMINI OKU

Her Kadının Bilmesi Gereken 4 Saç Şekillendirme Taktiği

mblog_image

Siz de saçlarımla başım dertte diyenlerdenseniz şimdi vereceğimiz taktikler size iyi gelecek!

DEVAMINI OKU

Kozmetik Ürünlerini Daha Uzun Süre Kullanmak İçin Neler Yapabiliriz?

mblog_image

Yüzümüzü, cildimizi, saçlarımızı güzelleştiren, hayatımıza renk katan, keyifle gülümseten kozmetik ürünlerinin bize uygun olanlarını kullanmamız ne kadar önemli ise onları nasıl koruduğumuz da bir o kadar önemli. Daha etkin, daha doğru bir kozmetik kullanımı için kozmetik ürünlerimizi nasıl saklamamız gerektiğini sizin için araştırdık.

DEVAMINI OKU

7 Doğal Cilt Bakım Yöntemi

mblog_image

Ergenlikle birlikte temiz, pürüzsüz ve parlak bir cilt adeta bir hayale dönüşüyor fakat hiç mi çaresi yok bebeksi cildimizi geri kazanmanın? İşte size birkaç tüyo…

DEVAMINI OKU

Etkili 6 Makyaj Tekniği

mblog_image

Etkili makyaj önerileriyle güzellik ve bakımınıza destek olacak bilgilere merhaba deyin!

DEVAMINI OKU

Sağlıklı Saçlar İçin Etkili 7 Yöntem

mblog_image

Saçlarınızın daha güçlü ve sağlıklı olması için kolaylıkla günlük hayatınıza adapte edebileceğiniz yöntemlerin olduğunu biliyor muydunuz? İşte, daha güçlü ve sağlıklı saçlara kavuşmak isteyenler için önerilerimiz.

DEVAMINI OKU

Bu Yiyecekler Saçlarınıza İyi Gelecek

mblog_image

Daha iyi görünen saçlar bir sonraki öğününüze bağlı olabilir. Yediğimiz ve içtiğimiz şeyler vücudumuzun her zerresinde etkisini gösteriyor. Bunların arasında cildimizin güzelliği, iç organlarımızın sağlığı gibi, saçlarımızın parlaklığı ve kalitesi de var.

DEVAMINI OKU

En Sık Yapılan Makyaj Hataları

mblog_image

Makyaj yapmayı hepimiz çok seviyoruz. Bunun tek sebebi yüzümüze renk gelmesi değil ve çok eğlenceli bir aktivite olması değil elbette.

DEVAMINI OKU

Tuzu Baştacı Edeceğiniz 9 Güzellik Maskesi

mblog_image

Her gün farklı bir habere konu olan tuzun; daha parlak dişler, sağlıklı tırnaklar ve pürüzsüz bir cilt oluşumuna doğal bir yardımcı olduğunu biliyor muydunuz? Bahsi geçen tuz, elbette deniz tuzu…

DEVAMINI OKU