MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Hamilelikte Yenmemesi Gereken 6 Besin

mblog_image

Her zaman dikkat edilmesi gereken beslenme düzeni, hamilelik döneminde elbette ki daha önemli oluyor. Çünkü hamilelikte sadece kendi sağlığınız değil bebeğinizin sağlığını da düşünmek zorunda kalıyorsunuz.

DEVAMINI OKU

Burun Üzerindeki Gözenekleri Yok Eden 6 Yöntem

mblog_image

Cilt üzerinde oluşan geniş gözenekler hem estetik görünümü hem de cildin sağlığını bozan durumlardan biridir. Ciltteki yağ miktarı, normal miktarı aştıkça gözenekler giderek büyümeye başlar. Büyüyen gözenekler, çoğunlukla burun üzerinde ya da yüzün orta bölümünde görünmektedir. Peki oldukça rahatsız edici bu durumu iyileştiren bir yöntem yok mudur? Elbette ki var! İşte genişlemiş gözenekleri yok eden 6 çözüm önerisi.

DEVAMINI OKU

Ağda Sonrası Nasıl Bakım Yapılmalıdır?

mblog_image

Sir ağda kullanımı; istenmeyen tüylerden kurtulmanın belki en zahmetli ama en etkili yöntemlerinden biridir. Güzel bir sonuç elde edilse de özellikle hassas ciltler bu durumdan oldukça şikâyetçi olabilir. Tahriş, kızarıklık, sivilceler gibi birçok cilt probleminin oluşmaması için ağda sonrasında iyi bir bakım yapılmalı, cildin korunması sağlanmalıdır. Peki ağda sonrası bakım nasıl olmalıdır? İşte detaylar…

DEVAMINI OKU

Maden Suyunun Cilde Faydaları

mblog_image

Güzel görünen sağlıklı bir cilde sahip olmayı herkes ister. Bunun için çeşitli yollar, bitmek tükenmek bilmeyen bakım kürlerinin peşine düşülür, güzellik salonlarında uzun saatler geçirilir. Güzel bir cilde sahip olmak önemlidir; ancak daha ekonomik ve daha doğal yollardan sahip olmak çok daha önemlidir. Peki nedir o doğal yollar, içlerinden sadece bir tanesini sizler için ele aldık. Sağlık açısından günde mutlaka bir bardak tüketilmesi önerilen maden suyunun cilt için de birçok faydası mevcut. İşte maden suyunun cilde olan 7 faydası:

DEVAMINI OKU

2018-2019 Sonbahar-Kış Modası Nasıl Olacak?

mblog_image

Yeni bir mevsime geçerken birçok insanın aklına gelen ilk sorulardan biri de mevsimin moda trendlerinin neler olacağıdır. Uzun bir yaz mevsiminin ardından sonbahar mevsimine geçiş yaparken 2018-2019 sonbahar-kış modasının nasıl olacağını gelin birlikte inceleyelim.

DEVAMINI OKU

Sonbaharda Saç Bakımı Nasıl Olmalı

mblog_image

Mevsim geçişlerinde ruhumuzun olduğu kadar saçlarımızın da çok fazla etkilendiği önemli gerçekler arasındadır. Ani sıcaklık değişimleri, soğuyan havalar, saçların yıpranmasına neden olur. Bu durumda saçlara verilen önemin sonbahar döneminde her zamankinden daha fazla olması gerekir. Peki nasıl? Sonbaharda saçların sağlığını korumak için ne gibi önlemler alabilir, nasıl bakım yöntemleri uygulayabiliriz? Sonbaharda daha sağlıklı saçlara sahip […]

DEVAMINI OKU

Yazın Ardından: Yaz Sonrası Cilt Bakımı İçin İpuçları

mblog_image

Yaz boyunca bronzlaşma ya da güneşin faydalı vitaminlerinden yararlanmak için güneş altında bolca vakit geçirmekten oldukça hoşlanırız.

DEVAMINI OKU

Hamilelik Çatlaklarından Kurtulmanın 6 Yolu

31 Ağustos

mblog_image

Doğacak bebeğiniz için 9 ay boyunca çok heyecanlandınız, günlük hayatınızdaki her şeyi ona göre düzenlediniz ve sonunda sağlıklı ve çok sevimli, mis kokulu bebeğinizi kucağınıza aldınız; artık kendinize bakma zamanı!

DEVAMINI OKU

Seyrekleşen Kaşlara 7 Çözüm Önerisi

28 Ağustos

mblog_image

Etkili bakışlara, duygularımızın ifade edilişine en önemli katkıyı sağlayan kaşlar, seyrekleştiğinde yüzümüzde büyük bir eksik oluşur.

DEVAMINI OKU