MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Kaz Ayaklarına 5 Çözüm Önerisi

mblog_image

“Kaz ayakları” şeklinde isimlendirilen göz çevresi kırışıklıkları, belli bir yaşı geçen birçok insanın yaşadığı sorunlardan biridir. Kırışıklıklar her ne kadar yaşanmışlıkların, güzel tecrübelerin, olgunluğun izleri sayılsa da uzun ve derin çizgiler, keyfinizin kaçmasına sebep olabilir. Eğer durum böyleyse çözümünüz bu başlıkta gizli. İşte kaz ayaklarını yok edebilmeniz için 5 doğal yöntem.

DEVAMINI OKU

Bunları Yaparak Cilt Çatlaklarına Veda Edin

mblog_image

Fazla kilo, hormonal problemler etkisiyle ya da doğum sonrası gibi çeşitli sebeplerle oluşan çatlaklar, çok rahatsız edici ancak çaresi olan cilt problemleri arasında yer alır.

DEVAMINI OKU

Havuç Yağı ile Tanışın: İşte 6 Mucizevi Etki

mblog_image

Kimyasallarla dolu kozmetik ürünleri yerine doğal mucizelerden yararlanmaya devam ediyoruz. Sıradaki malzememiz havuç yağı. Her yerde kolaylıkla bulabileceğiniz havuç yağının 6 mucizevi etkisine birlikte bakalım.

DEVAMINI OKU

Kısa Sürede Bronzlaşmak İçin Bunları Yapın!

mblog_image

Yaz gelince adeta deri değiştirmeyi pek seviyoruz. Bronzlaşmayı amaç ediniyor, kıyafet renk seçimlerini bile bronzluğumuzu belli edecek şekilde yapıyoruz. “En hızlı ben bronzlaşayım!” diyenler yaklaşın, size nefis önerilerimiz var.

DEVAMINI OKU

Doğal Mucize: Badem Yağının 8 Faydası

mblog_image

Bakım kürlerinin peşinde istekle koşuyor, kozmetik mağazalarının kapısını aşındırmaya bayılıyoruz. Bunları yaparken doğal yöntemlerden haberdar mıyız? Mesela badem yağının, birçok konuda birçok kremden daha etkili olduğunu biliyor muyuz?

DEVAMINI OKU

Organik El ve Yüz Kremi Nasıl Yapılır?

mblog_image

Yaşlanma belirtilerinin en çok ortaya çıktığı el ve yüz bölgeleri, vücudumuzun diğer bölgelerine göre daha fazla özen ve bakımı hak ederler. Bakım güzeldir de maliyeti ile pek de başa çıkılmaz. Neyse ki kadınların çareleri tükenmez. Kozmetik çok pahalı ise biz de bakım kremlerimizi evde kendi ellerimizle hazırlarız öyle değil mi?

DEVAMINI OKU

Yüz ve Boyun Bölgesi İçin 8 Öneri

mblog_image

Yüz ve boyun bölgesi, gün boyu kötü etkilere en çok maruz kalan bölgeler olduğundan yaşlanma belirtileri daha çabuk görülebilmektedir. Bu bölgeler öylesine önemlidir ki bakımı ihmal edilirse olduğunuzdan daha yaşlı, bakımına önem verilirse olduğunuzdan daha genç görünmeniz mümkün hale gelebilir.

DEVAMINI OKU

Ruj Seçerken Dikkat Edin: 5 İpucu

mblog_image

Kadınların makyaj tutkusunun en önemli malzemeleridir renk renk rujlar. Yapılan makyajın tamamlayıcısı, makyajı gösteren en önemli detaydır. Bu nedenle doğru bir ruj seçimi ile harika görünebilmeniz, yanlış bir ruj seçimi ile her şeyi berbat edebilmeniz mümkündür. Neyse ki biz doğru bir ruj seçimi için dikkat etmeniz gereken detayları sizin için derledik. İşte 5 ipucu.

DEVAMINI OKU

Mezuniyet Kıyafeti Seçmenin 7 Püf Noktası

mblog_image

Kimine göre bitişi, kimine göre başlangıcı ifade eden mezuniyet gününün her şekilde özel olduğu kesin bir gerçek. Bugün ile belki hayatınızın en güzel aynı zamanda en parasız dönemine veda edip iş hayatına adım atmaya hazırlanıyor olacaksınız belki de liseden üniversiteye geçip bambaşka bir okul dönemine başlıyor olacaksınız. Her durumda da mezuniyet günü; heyecanı, özeni, güzel kıyafetleri hak etmiyor mu? Cevabınız “evet” ise çoktan araştırmalara başlamışsınız demektir. Biz de bu zorlu kararlar sürecinde en azından kıyafet seçmenize yardımcı olup heyecanınıza ortak olmayı istedik. Mezuniyet kıyafeti seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç ipucunu sizin için derledik. Umarız ki işinize yarar ve o günün en güzeli siz olursunuz!

DEVAMINI OKU