MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Sonbaharda Saç Bakımı Nasıl Olmalı

mblog_image

Mevsim geçişlerinde ruhumuzun olduğu kadar saçlarımızın da çok fazla etkilendiği önemli gerçekler arasındadır. Ani sıcaklık değişimleri, soğuyan havalar, saçların yıpranmasına neden olur. Bu durumda saçlara verilen önemin sonbahar döneminde her zamankinden daha fazla olması gerekir. Peki nasıl? Sonbaharda saçların sağlığını korumak için ne gibi önlemler alabilir, nasıl bakım yöntemleri uygulayabiliriz? Sonbaharda daha sağlıklı saçlara sahip […]

DEVAMINI OKU

Yazın Ardından: Yaz Sonrası Cilt Bakımı İçin İpuçları

mblog_image

Yaz boyunca bronzlaşma ya da güneşin faydalı vitaminlerinden yararlanmak için güneş altında bolca vakit geçirmekten oldukça hoşlanırız.

DEVAMINI OKU

Hamilelik Çatlaklarından Kurtulmanın 6 Yolu

31 Ağustos

mblog_image

Doğacak bebeğiniz için 9 ay boyunca çok heyecanlandınız, günlük hayatınızdaki her şeyi ona göre düzenlediniz ve sonunda sağlıklı ve çok sevimli, mis kokulu bebeğinizi kucağınıza aldınız; artık kendinize bakma zamanı!

DEVAMINI OKU

Seyrekleşen Kaşlara 7 Çözüm Önerisi

28 Ağustos

mblog_image

Etkili bakışlara, duygularımızın ifade edilişine en önemli katkıyı sağlayan kaşlar, seyrekleştiğinde yüzümüzde büyük bir eksik oluşur.

DEVAMINI OKU

Oje Sürme Teknikleri

27 Ağustos

mblog_image

Renk renk ojeler, kıyafetimizin güzelliğini tamamlayan en önemli detaylardandır. Tıpkı makyajda olduğu gibi gerekli özenin gösterilmesini bekler. Taşırmadan, fırça izi bırakmadan kusursuz bir şekilde oje sürüp ellerinizi daha güzel göstermek âdeta zor bir zanaattır. Eğer siz de böyle düşünüyor, oje sürerken zorlanıyorsanız bu satırlarımız işinize yarayacak demektir. İşte oje sürerken işinize yarayacak birbirinden kolay ve […]

DEVAMINI OKU

Kot Pantolon Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

24 Ağustos

mblog_image

Günlük ya özel gün kombinlerimizin vazgeçilemez bir parçasıdır kot pantolonu. Zamansızdır, modası geçmeyendir ve her tarza uygundur. Üzerine bir tişört ya da gömlek tercih ederek dünyanın en rahat şıklığını, en kolay şekilde yakalayabilmek mümkündür.

DEVAMINI OKU

Tırnak Bakımında Olmazsa Olmaz 7 Nokta

22 Ağustos

mblog_image

El ve tırnak temizliği, vücudumuza verdiğimiz değeri en çok gösteren detaylardan biridir. Kendimize olan saygımızı göstermenin ve karşımızdakinde etkili bir izlenim bırakabilmenin ilk yollarından biri olan tırnak temizliği ve bakımına gerekli önemi vermeliyiz. Peki nasıl?

DEVAMINI OKU

Vücut Tipine Göre Etek Seçimi Nasıl Olmalıdır?

mblog_image

Etekler; kıyafet çeşitlerinin en güzeli, en etkilisi olabilir. Altına bir topuklu ayakkabı, üstüne şifon gömleklerden giyer bir de hoş takılar ile tamamlarsanız içinizden bir ses âdeta “iyi ki kadın olarak yaratılmışım.” diye fısıldamaya başlar.

DEVAMINI OKU

Doğru Saç Rengi Seçmenin 6 Püf Noktası

mblog_image

Gerek rahatsız edici beyazlar gerekse kendinden sıkılıp değişim sürecine girme istekleri ile farklı saç renkleri peşinde koşmaya başlayabiliriz.

DEVAMINI OKU