Stil Sahibi Bir Kadının Telefonunda Olması Gereken 5 Uygulama!

Dış görünüşüne ve kendine özen gösteren alımlı ve akıllı bayanlar! Bu uygulamaları mutlaka indirin; tarzınızı konuşturun! Sizler için, bir kadının cep telefonunda mutlaka olması gereken 5 uygulamayı araştırdık. İşte o uygulamalar…

Stylebook

Şahane kombinasyonlar sizi bekliyor! Yapmanız gereken, sevdiğiniz giysilerin fotoğraflarını yüklemeniz ve ardından kendi zevkinizi konuşturmanız! Aynı zamanda seyahate çıkarken saatlerce dolabın karşısında düşünmek yerine, yanınıza alacaklarınıza buradan da karar verebilirsiniz.  

stylebook


SpaFinder

Birden masaja ihtiyaç duydunuz ya da anlık gelişen bir arkadaş daveti var ancak tırnaklarınız felaket! İşte hayat kurtaran bir uygulama; SpaFinder. Bu uygulama, yakınınızdaki güzellik salonlarını listeliyor ve zaman kaybetmeden “güzel” çözümler buluyor.

spafinder


Go Try It On

Dışarı çıkmak için hazırsınız ancak aklınızda birtakım sorular var. Sorularınızın cevabı için sadece 1-2 dakika yeterli. Nasıl mı? Go Try It On, bir stil sosyal ağı. Hazırlandıktan sonra fotoğrafınızı yüklüyorsunuz, diğerleri fikirlerini, tavsiyelerini yazıyor. Böylelikle çıkmadan, kıyafetinize dair pek çok görüş alabiliyorsunuz.

go_try_it_on


Mirror

Bu uygulama ile artık aynanız her an cebinizde (!). Özelliği, yaptığınız makyajın farklı ışıklarda nasıl görüneceğini de göstermesi. Telefon veya tabletin kamerasını ayna gibi kullanarak her an bakımlı ve güzel görünüyorsunuz; daha ne olsun!

mirror


Feather Report

Giydiklerini hava durumuna uyduramayanlardan mısınız? O halde bu uygulama tam size göre! Feather Report, mevcut hava duruma göre, uygun olan kıyafetleri öneren bir uygulama. Sezon boyunca seçimlerinizi saklayıp, favorilere ekliyor, böylelikle her hava şartında şıklıktan ödün vermiyor ve anlık sürprizler ile karşılaşmıyorsunuz! 

 

feather_report