Yaz Hamileliğinin Fantastik Yönleri!

Soyut olan her şeyi bir anda somuta çeviren, yeryüzünün en özel hissi; annelik! Hamilelik dönemi biraz zorlu bir süreç gibi görünse de mevsim ne olursa olsun, işin keyifli yanlarına odaklanmak her zaman kasvet kovar! 🙂 Sizin için yaz hamileliğinin fantastik yönlerini araştırdık!

1- Bikininin içinde nasıl görünüyorum derdine hiç girmezsiniz. Göbeğinizi içeri çekmek zorunda kalmaz, fazla kilolarınızı dert etmezsiniz.

hamilelikte_su_tüketimi

2- Ayaklarınızın şişmesi, ayakkabı zorluğu yaşatmayacaktır. Parmak arası terlikler imdadınıza yetişecek ve ayağınız kapalı bir ayakkabının içerisinde perişan olmayacaktır.

ayak bakımı

3- Eğer canınız dondurma çekerse; her gün, her dakika, her saniye ulaşabilirsiniz. Bir de canınızın kış vakti erik çektiğini düşünsenize, vay başımıza gelen!

Karışık Meyveli Çubuk Dondurma Tarifi

4- Bir sürü yaz meyveli salata yapabilirsiniz. Meyve seçiminiz zengin olur! Mesela diyelim ki cevizli çilekli salata

hamilelik

5- Göbeğinizi kardan ve soğuktan korumak zorunda kalmaz, kendinizi gölgelik bir yerde huzurla dinlendirebilirsiniz.

hamile

6- Güzel hamilelik fotoğrafları için daha çok seçeneğiniz olur. Kış ayında kalın paltolarla poz vermek yerine sahilde müthiş bir manzarayla şahane anılar toplayabilirsiniz.

hamilelik

Hamilelik bir hastalık süreci değil, her dakikasının kıymeti bilinmesi gereken müthiş bir süreçtir. Hamilelik ile ilgili her gün kafanızda pek çok soru canlanıyor olabilir. Sizin için o soruların cevaplarını işin uzmanlarından aldık. Şu linkte hamileliğe dair tüm merak edilenler sizleri bekliyor!