Zarafet Sahibi Dolaplara Yakışacak 8 Stil Önerisi

Bütün yaz dolap bekleyen bereler, kabanlar şimdi en popüler çağında. Tarzınızı bilemiyoruz; belki gelenekselcisiniz belki de modayı takip edenlerdensiniz. Bugün sizin için 2017 kış kreasyonlarını derledik. İçinize sinen parçaları ivedikle almanıza vesile olur belki…

Bu kış kocaman kazaklar moda. El örgüsü kazaklar bu sene kombinlerin gözbebeği desek yeridir. Özellikle kırmızı ve kırık beyaz kazaklar favori…

kazak

Bu kış çoraplar diz üstüne çıkıyor. Botun içine giyilebilen uzun çoraplar, taytların üstüne kombinleniyor ve ortaya farklı bir stil çıkıyor.

kis_modasi

Büyük beden şallar da moda parçalar arasında. Sıradan kıyafeti havalı göstermenin  pratik yollarından biri diyebiliriz. İri desenli atkılar, dolabınızın vazgeçilmezi olmaya aday.
sal

Ve elbette kış mevsiminin vazgeçilmezi örgü şapkalar. Renk renk desen desen örgü şapkalar bu sene hayatımıza farklı bir renk katıyor.

orgu_bere

Bu sene saçaklı montlar da revaçta gözüküyor. Tek renk kullanabileceğiniz gibi degrade mont modelleri de dikkatinizi çekebilir.

.tuylu_mont

Pançolarla aranız nasıl? Belki kar kış için uygun değil ama yağışsız havalar için panço modellerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

panco

Geçen sene meşhur olan dizüstü bot modası bu sene de devam ediyor. Kotlar ve elbiselerle kombinleyebileceğiniz modeller, tamamen sizin zevkinize kalmış.

bot_modasi

Pembe, yeşil, sarı… Zevkiniz hangisini yansıtıyorsa. Bu sene renkli bot modelleri de çok moda. Şu pembe mesela, iç açıcı durmuyor mu? 🙂

Moda ve güzellik dünyasına ait son gelişmeler, 2017 trendleri ve çok daha fazlası ile hummalı çalışmalarımız devam ediyor. Takibe devam değil mi? 😉