Zayıf Saça Hacim Vermenin 6 Basit Yolu

Hayal ettiğiniz modeller artık hayal olmak çıkıyor. Çünkü az sonra paylaşacaklarımız ile zayıf ve ince telli saçlarınızın gür ve hacimli gözükmesi mümkün. Nasıl mı? Yaklaşın, anlatıyoruz.

1- Saçlarınıza kat verirseniz, normalden en az iki kat daha gür görünmesini sağlamış olursunuz. Katların kısalığını yüz şeklinize göre belirler kuaförünüz zaten.

saç modası

2- Uzun saçı seviyor olabilirsiniz ama uzun saç aynı zamanda saçınızın hacmini de aşağıya çekebilir. Kısa ve katlı kesim, saçınızın daha gür görünmesini sağlar.

saç modası

3- Biraz ışıltı ve renk değişimi de saçınızın hacimli görünmesine yardımcı olabilir.

kaynak saç

4- Saçınızı olduğu gibi dümdüz taramak yerine, özellikle üst kısımlarını hafif rüzgar yemiş etkisi ile biraz karıştırabilirsiniz. Azıcık kaos, saçınızı gür gösterecektir.

saç modelleri

5- Saçlarınızı kuruturken, başınızı öne eğin ve saçınızı enseden köküne kurutun. Ters çevirerek kurutmak, saçınıza ekstra hacim verecektir.

grisaç

6- Saçınızı ortadan ayırmak yerine sağ veya soldan ayırmak daha gür gözükmesini sağlayabilir. Bunu da bir deneyin deriz.

sac-modasi

Ve elbette ufak hilelerin en büyük yardımcısı saç bakımı. Saç bakımına dair iksir değerinde tüyolar sizi MigrosTV‘de bekliyor. İzlemek için tıklayın.