MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Pek Bilinmeyen 10 Görgü Kuralı

mblog_image

İnsan olabilmenin en önemli kurallarından biri, gerekli inceliklere uyabilmektir. Topluma veya sadece bir insana karşı daha düşünceli, daha ince davranışlar sergilediğinizde hem daha saygın bir insan olabilir hem de dünyanın güzelleşmesine büyük bir katkıda bulunabilirsiniz. Bunun için gerekli görgü kurallarını her daim uygulamanız gerekir, peki nedir o görgü kuralları?

DEVAMINI OKU

Diş Sıkma Sorunu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

mblog_image

Çocuğundan yetişkinine birçok insanın ortak problemlerinden biri olan diş sıkma hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Davetiye Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken 7 Şey

mblog_image

Evlilik hazırlıkları, çok keyifli olmasının yanı sıra aynı zamanda çok emek gerektiren detaylı işlerdir. Ev seçiminden tutun da küçükten büyüğe tüm ihtiyaçlar, yeri geldiğinde çiftleri çok kararsız bırakarak strese sokabilir. Biz de bu süreçte size biraz olsun yardımcı olabilmek adına davetiye seçiminde nelere dikkat etmeniz gerektiğini derledik. Eğer ki şu sıralar davetiye seçme kararsızlığındaysanız yardımcı olacak 7 öneri için okumaya devam edin.

DEVAMINI OKU

9 Adımda Evde Manikürünüzü Kendiniz Yapın

mblog_image

Bir insanı bakımlı gösteren, ilk izlenimini daha etkili hale getiren en önemli detaylardan biri de elbette ki manikürlü ellerdir. Bunun öneminin farkındaysanız; ancak manikür yaptırmak için tonlarca para harcamak istemiyorsanız manikürünüzü evde kendiniz yapabilirsiniz. Manikürü kendiniz nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız yazımızın devamı size yardımcı olabilir. İşte evde manikür yapmanın püf noktaları.

DEVAMINI OKU

Ses Kısıklığına İyi Gelen 7 Yöntem

mblog_image

Ses kısıklığı, gün içinde yüksek sesle konuşma zorunluluğu ya da soğuk algınlığı gibi nedenlerle ortaya çıkan, ses tellerinin tahribatı ile oluşan bir sorundur. Eğer ki cerrahi bir müdahale gerektiren önemli bir rahatsızlığınız yoksases kısıklığını çözmenize yardımcı yöntemler için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. İşte detaylar:

DEVAMINI OKU

Leziz Tarifler Sizler için MigrosTV’de!

mblog_image

1- Pırasa Çorbası Böreğinden yemeğine, kavurmasından yumurtalısına; birçok tarifte kendine lezzetli bir yer bulan pırasa bu kez kâselere doluşup içinizi ısıtmaya geliyor! Sıradaki videomuzda kış sebzeleri arasında en faydalı seçeneklerden biri olan pırasadan tam da kış soğuklarına yaraşır bir tarif hazırlıyoruz. Pırasayı her hali ile seviyorum diyorsanız ya da faydalarından yararlanabilmek için sevsem iyi olur […]

DEVAMINI OKU

Teknoloji Detoksu Nasıl Yapılır?

mblog_image

Hayatımıza bir beslenme kavramı olarak giren “detoks” kelimesi, aslında teknolojiden alışveriş bağımlılığına kadar birçok alanda uygulanması gereken bir kavramdır. Birazdan bahsedeceğimiz teknoloji detoksu ile “Teknolojiye tamamıyla veda edin!” demiyoruz; ancak beden ve zihin sağlığınız için birtakım teknolojik toksinlere veda etmeniz gerektiğini vurguluyoruz. 

DEVAMINI OKU

İpek Kirpik Hakkında 9 Bilgi

mblog_image

Son zamanlarda adını sıkça duyar olduğumuz ipek kirpiği daha yakından tanıyalım istedik. Yazımızın devamında “İpek kirpik nedir?” “İpek kirpik neden yapılır?” gibi birçok sorunun cevabını bulabilirsiniz. İşte detaylar: 1. İpek Kirpik Nedir? İpek kirpik, adından da anlaşılacağı üzere saf ipekten üretilip göz yapısına teker teker uygulanan bir yöntemdir. 2. İpek Kirpik Neden Yapılır? Zaman içerisinde […]

DEVAMINI OKU

Kıyafetlerdeki Ter Lekelerinin Yok Etmenin 6 Yolu

mblog_image

Siz de gün içinde bolca koşturuyor, çokça terliyorsanız ve havaların ısınması demek sizin için kıyafetlerinizde ter lekesi oluşması anlamına geliyorsa; üzülmek yok; çünkü yazımızın devamındaki yöntemler işinize yarayabilir. İşte ter lekelerini kolayca çözmenizi sağlayacak 6 yöntem:

DEVAMINI OKU