MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Erkekler Kas Yaparken Bunlara Dikkat Edin

mblog_image

Yoğun çalışma hayatı, vakitsizlik derken spor yapmak birçok insan tarafından ikinci plana atılıyor, bir de beslenmeye dikkat edilmezse vücutlar yağ ile kaplanmaya kilo almaya başlanıyor.

DEVAMINI OKU

Kızarmış Dondurma

mblog_image

Yaz aylarının göz bebeği dondurmayı kızartarak yemeyi denediniz mi? Kolay ve lezzeti bol tarifimizi mutlaka denemelisiniz…

DEVAMINI OKU

Taze Fasulyeyi Saklama Yöntemleri

mblog_image

Sağlığınıza dikkat etmek istiyorsanız uygulamanız gereken ilk adım, sebze ve meyveleri mevsiminde tüketmeye özen göstermek olmalıdır. Bunun için sevilen yaz sebze ve meyvelerini kış boyunca saklayabilmenin püf noktaları aranmaya başlanır. Taze fasulye de bu sebzelerden biridir.

DEVAMINI OKU

İncir ile Yapılan 3 Nefis Tarif

mblog_image

İncir; yaz sonu ve sonbahar mevsiminin başlangıcı ile kendini gösteren en güzel meyvelerden biridir ve genel olarak herkes tarafından sevilir. Bu yüzden herkesin sevebileceği incir dolu tarifleri de sizin için derledik.

DEVAMINI OKU

İncirin 8 Faydası

mblog_image

Sonbaharın en güzel meyvelerinden biridir incir. Nefis lezzeti ile âdeta doğal bir tatlı gibidir. İçi bal dolu, yumuşacık incir; tüketen kişiye lezzetinin yanı sıra sonsuz fayda sunar. O faydalardan birkaçını yazımızın devamında sizin için derledik. İşte detaylar!

DEVAMINI OKU

Boyun Tutulmasına İyi Gelen 7 Yöntem

mblog_image

Boyun tutulması; yorgunluk, fazla cereyanda kalma, yanlış yastıkta yatma gibi birçok sebeple meydana gelerek günlük hayatı oldukça etkileyen problemlerden biridir. Her yaşta görülebilen, geçici bir problemdir; ancak geçmeyip ağrıya dönmeye başlarsa bunun sebebi boyun tutulması değil, boyun fıtığı olabilir ve çaresine acilen bakılması gerekir.

DEVAMINI OKU

Mantar ile Yapılan 4 Nefis Tarif

mblog_image

Etin en çok yakıştığı sebzelerden biri mantar, tek başına da, salatası ile de protein deposu lezzetiyle soframızda…

DEVAMINI OKU

Taze İncir Tatlısı

mblog_image

Yaza elveda demeye hazırlandığımız haftalarda iyice tatlanan, reçeli, kurusu, tazecik meyvesi ile öğünlerimizi lezzetlendiren inciri bu kez nefis bir tatlı olarak görmek istedik. Tarifimiz oldukça pratik. Detaylar için satırlarımıza buyurun.

DEVAMINI OKU

Okul Alışverişini Ucuza Getirmenin Yolları

mblog_image

Eğlence dolu bir yaz tatilinin ardından okul zilinin çalmasına sayılı günler kaldı. Peki tüm hazırlıklar tamam mı? Eskisi gibi okul kitaplarını kendimiz temin etmesek de işler ne yazık ki bununla bitmiyor. Yeni bir okul çantası, yeni bir okul üniforması, her ders için ayrı defter, normal kalemler, boya kalemleri derken ihtiyaç listesi uzuyor da uzuyor, ebeveynler de kara kara düşünmeye başlıyor. Bu durumda ucuza alışveriş yapmanın yolları aranıyor.

DEVAMINI OKU