Ailenizin Brokolisi Geldi!

Bakıyorum da kış gelip bağışıklık sisteminiz ‘imdat’ deyince yine bana döndünüz? Neyse neyse, döndünüz ya bu da yeter bana. Dikkat dikkat! Sağlığınızı düşünen, bedeninizin dostu, aileninizin brokolisi konuşuyor! Bugün sizlere malum faydalarımdan bahsetmek istedim. Bakın ben aslında neyim!

brokoli-cover

1- İltihap Sökerim!

Konuya da böyle damardan girerim! Eğer boğaz enfeksiyonunuz ya da vücudunuzda bir iltihap varsa hiç endişelenmeyin; ben hallederim. Beni düzenli tüketin, size iltihap nedir unutturayım; nasıl ama?

2- Tok Tutarım!

Diyetteyseniz, yanınızda kimse olmasa ben olurum merak etmeyin! Zengin içeriğim ile uzun süreli tokluk yaratırım. İster çorbamı için isterseniz de üzerime yoğurt dökün, her türlü şahaneyim!

3- Güneş Yoksa Ben Varım!

D vitaminini Güneş’ten alamadığımız şu kara kış günlerinde, sizi kendimi tavsiye ederim; çok zenginimdir!

4- Kas Ağrılarınızla Başınız Dertte mi?

Ben hallederim! Sporda kendinize çok yüklendiyseniz ya da kas ağrınız geçit vermiyorsa bir tabak beni tüketin, sonra yeniden konuşalım.

5- Kış Soğuğuna İnat Pırıl Pırıl Bir Cilt!

Benimle mümkün! Cildinize çok iyi gelir, kış için içten dışa nefis bir koruma sağlarım. Üstelik gençleştirdiğim de görülmüştür laf aramızda.

6- Çiçek Dostuyum!

Sadece sizin değil, evinizdeki canlıların da sağlığını düşünürüm; bitkileriniz mesela! Benimle yapılan bitki bakım suyunu duydunuz mu? İsterseniz şu videoyu izleyin, her şey orada!

5 maddede kendimden bahsettim ama bilirsiniz övünmeyi sevmem, yoksa yani 10-20 maddelere de çıksam çıkarım… Şimdilik hoşça kalın, mümkünse de sıcak kalın!