MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Atıştırmalık Sağlıklı Lezzet Topları

mblog_image

Gün içerisinde keyifli anlarınızı leziz atıştırmalıklarla taçlandırmak istiyorsanız yazımızın içeriğinde harika önerilerle tanışabilirsiniz. Cips ve bisküvi gibi seçeneklerden uzak dururken sizi hem lezzetli hem de besleyici halleriyle çok mutlu edecek lezzet topları için işte detaylar…

DEVAMINI OKU

Burun Tıkanıklığını Geçiren 6 Öneri

mblog_image

Mevsim geçişlerinde sıklıkla yaşanan; kulak, burun, boğaz hastalıklarıyla kendini gösteren burun tıkanıklığı çocuk ya da yetişkinlerin hayatında büyük sıkıntılara yol açan bir problemdir. Burun tıkanıklığından doğal yöntemler sayesinde kolayca kurtulmak istiyorsanız sizi yazımızın devamına alalım.İşte burun tıkanıklığına iyi gelen, burun tıkanıklığını geçiren 6 doğal yöntem…

DEVAMINI OKU

Mide Ağrısı Nasıl Geçer?

mblog_image

Stres, gastrit, aşırı kilo, sigara ve alkol kullanımı, kabızlık gibi nedenlerle görülebilen mide ağrısı; kişinin günlük yaşamını olumsuz etkiler; bu yüzden ondan mutlaka kurtulmak gerekir. Peki nasıl? Yazımızın devamında en hassas organlarınızdan biri olan midenizi ağrılardan kurtaracak öneriler bulabilirsiniz. Mide ağrısı nasıl geçer, mide ağrısından kurtulmak için ne yapmak gerekir, mide ağrısına ne iyi gelir öğrenmek için buyurun detaylara…

DEVAMINI OKU

Kulak Ağrısının 6 Muhtemel Nedeni

mblog_image

Kişinin günlük yaşantısında zorluklara yol açan kulak ağrısı, çoğu zaman önemsiz görülse de önemli sebeplere işaret ediyor olabilir. Sizin de zonklama, batma, yanma gibi belirtilerle kendini gösteren ve geçmeyen bir kulak ağrısı şikâyetiniz varsa önce yazımızın devamını inceleyip daha sonra hemen bir uzmana başvurabilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Sırt Ağrısının Nedenleri ve Tedavileri

mblog_image

Sırt omurgasının her iki tarafında bulunan kasların gerilmesiyle kişilerin günlük yaşam standardını olumsuz etkileyen problemlerden biri olan sırt ağrısı; kas incinmesi gibi basit nedenlerle meydana gelebilse de önemli hastalıkların da habercisi olabilmektedir.

Yazımızın detaylarında sırt ağrısının nedenlerini ve tedavi yöntemlerini öğrenebilirsiniz. İşte sırt ağrısının başlıca nedenleri…

DEVAMINI OKU

Kramp Nedir, Nasıl Geçer?

mblog_image

Kaslarda aniden oluşan kısa süreli ağrı, kasılma ya da uyuşma hissiyle kendini gösteren, “kas spazmı” olarak da bilinen kramp; kişinin zor durumda kalmasına neden olan bir durumdur.Peki kramp nasıl geçer, kramp nasıl iyileştirilebilir?

DEVAMINI OKU

Sarı Kantaron Yağının 8 Faydası

mblog_image

Sarı kantaron yağı; kantaron bitkisinin kurutulmadan ezilerek kavanoza doldurulup üzerine zeytinyağı eklenmesiyle elde edilen faydalı bir yağdır. Aktarlarda kolayca bulabileceğiniz sarı kantaron yağının faydaları nelermiş, sarı kantaron yağı nelere iyi gelirmiş öğrenmek için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

İşte sarı kantaron yağının 8 faydası…

DEVAMINI OKU

Ofise Götürebileceğiniz 7 Ara Öğün

mblog_image

Diyet sürecini daima aynı disiplinle devam ettirmek en zor meselelerden biridir. Özellikle çalışma yaşantınız varsa ya da vaktinizin çoğu dışarıda geçiyorsa diyete uygun seçenekler bulabilmeniz hayli zorlaşır; ancak pes etmek yok! Yazımızın devamında diyet sürecini kolay bir şekilde devam ettirmenizi sağlayacak, kolay hazırlanabilir ve taşınabilir, sağlıklı ve doyurucu ana öğün seçeneklerini sizin için derledik.

İşte ofise de götürebileceğiniz 7 ana öğün seçeneği…

DEVAMINI OKU

Ruh Halini Yöneterek Diyet Sürecini Olumlu Etkilemenin 6 Yolu

mblog_image

Aylarca ve belki daha fazla sürebilecek diyet sürecinde ruh haliniz önemli bir rol oynar. Öyledir ki olumlu bir ruh haliyle vereceğiniz kilo miktarını artırabilirsiniz. Peki, diyet yaparken ruh halinizi nasıl yönetebilirsiniz? Yazımızın devamında diyette besinler kadar düşüncelerin de ne denli olduğunu öğrenebilir, işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

DEVAMINI OKU