MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Kış Sebzelerinden 6 Yemek Tarifi

mblog_image

Kış aylarıyla birlikte eve kapandıysanız ve her şeyin fazla aynı gitmesinden çok sıkıldıysanız belki de yeni tarifler denemenin zamanı gelmiş demektir? Bu akşam yemeği menüsünü henüz belirlemediyseniz kış sebzeleriyle yapabileceğiniz birbirinden nefis tarifi sizin için derledik. İşte kış sebzeleriyle yapılan 6 farklı tarif tüm detaylarıyla yazımızın devamında…

DEVAMINI OKU

İdrar Yolu Enfeksiyonunu Geçirmenin Doğal Yolları

mblog_image

Tıpta “üriner sistem enfeksiyonu” olarak bilinen; sık idrara çıkma, idrar yaparken güçlük çekme gibi semptomlarla kendini gösteren bu rahatsızlığı doğal yöntemlerle nasıl iyileştirebilirsiniz yazımızın devamında öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Bronşiti Geçirmenin Doğal Yolları

mblog_image

Bronşit; özellikle kış aylarında çocuk ya da yetişkin dinlemeden, insanların en sık yakalandığı rahatsızlıklardan biridir. Genellikle soğuk algınlığı, grip etkisiyle görülen bu viral enfeksiyonun semptomları boğaz ağrısı, yüksek ateş, yorgunluk, kuru ya da balgamlı öksürüktür. Peki bronşitten nasıl kurtulabilirsiniz? Bronşit nasıl geçer?

DEVAMINI OKU

Dudak Çatlamasının 6 Sebebi

mblog_image

Vücudumuzdaki en ince deriye sahip bölgelerden biri olan dudaklar, farklı birçok sebepten kuruyup çatlayabilmektedir. Görünüm ve sağlık açısından rahatsızlık veren dudak çatlamasının altında yatan muhtemel sebepler nelermiş yazımızın devamından öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Kış Aylarını Sağlıkla Atlatmanıza Yardımcı 6 Bitki Çayı

mblog_image

Kış ayları geldiğinde güçsüzleşen bağışıklık sisteminize iyi bir takviye arıyorsanız, sık yakalanılan kış hastalıklarından korunmak istiyorsanız yazımızın devamında tam size göre çay önerilerini bulabilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Ketojenik Diyet Hakkında Bilmeniz Gerekenler

mblog_image

Hayalimizdeki vücut ölçülerine kavuşabilmek ve daha sağlıklı olabilmek için her geçen gün yeni diyet yöntemleriyle tanışır olduk. Karbonhidrat oranının düşük, yağ oranının yüksek olduğu ketojenik diyet de onlardan biri. Peki nedir bu ketojenik diyet? Ketojenik diyetle kısa zamanda kalıcı kilo verebilmek için nelere dikkat edilmelidir? gibi soruların cevaplarını merak ediyorsanız yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. İşte detaylar…

DEVAMINI OKU

SÖMESTİR TATİLİNİN COŞKUSU 5M MİGROS’LARDA YAŞANIYOR 

mblog_image

5M Migros’larda düzenlenecek olan birbirinden farklı etkinlikler ve atölye çalışmaları ile sömestir tatili şenliğe dönüşecek. Çeşitli indirimler ve sürpriz hediyelerin yanı sıra; Sihirli Bilim Akademisi, dev jenga, dev bowling ve çok daha fazlası 5M Migros ‘ta ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatacak.

DEVAMINI OKU

Aile Dizimi Nedir? Psikoloji ile İlgisi Nelerdir?

mblog_image

Son yıllarda daha sık duyduğumuz bir tanım olan, “Hellinger Terapisi” ismiyle de bilinen “aile dizimi” hakkında eğer hâlâ bir fikir sahibi değilseniz yazımızın devamında aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz. Aile dizimi nedir, aile diziminin günlük hayatımızdaki yeri ve psikolojimizdeki etkileri nelerdir gibi soruların cevapları için işte detaylar…

DEVAMINI OKU

Hamilelikte Baş Ağrısının Nedenleri ve Çözümleri

mblog_image

Hamilelikte en sık görülen fiziksel rahatsızlıklardan biri olan baş ağrısı, birçok anne adayının günlük hayatını olumsuz etkilemektedir. Özellikle hamileliğin ilk üç ayında görülen baş ağrılarının nedenlerini ve nasıl geçirilmesi gerektiğini yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

DEVAMINI OKU