Su İçmek Çok Basit ki!

Su içmenin faydalarını artık anlatmaya gerek bile yok; hepimiz fazlasıyla farkındayız bu “berrak şifa” kaynağının. Ancak suyun faydalarını bilsek de kimi zaman elimiz sürahiye zor gidebiliyor. Aslında su içmek için pek çok nedenimiz var.
su içmenin faydaları
Su için çünkü….* Su, vücudun “temizlik akımı”dır; su içerseniz vücudunuzdaki kötü maddeleri de su gibi atmış olursunuz…* Su, hücre yapısındaki yapışkandır; yapıdaki maddeleri birbirine bağlar.

* Su, stres ve depresyonun baş düşmanıdır.

* Su, cildi yumuşatır ve yaşlılık belirtilerini aza indirir. Cilt kuruluğunu alması da cabası!

su içmek
* Su, kilo vermenin en iyi dostudur. Aç karna içilen bir bardak su, rejim yaparken yaşadığınız “açlık” sorununa birebir olabilir.* Su, hamilelikte yaşanan sabah bulantılarının azalmasını sağlar.

* Başınız ağrıdığı zaman su içmeyi denediniz mi? Bir deneyin, ağrınızın azaldığını hatta dindiğini hissedeceksiniz.

* Su, vücudunuzun “taşıyıcı” elemanıdır. Besleyici ögeleri, ihtiyaç duyulan yerlere ulaştırır.

Hala aklınızda su içmekle ilgili sorularınız varsa buraya tıklayın! 

Zamandan Tasarruf Kılavuzu: Yoğun temponuz arasında alışverişe ayıracak vaktiniz yok mu?  “Vaktim var ama o ağır poşetleri eve kadar nasıl taşıyayım?” mı diyorsunuz… Kafanızda alışverişe dair sorular uçuşuyorsa dert etmeyin; Migros Sanal Market sizin için var! Migros Sanal Market dilediğiniz ürünleri özenle seçip kapınıza kadar getiriyor. Size de sağlığınıza gereken önemi vermek için zaman ayırmak kalıyor! Hala cepten, netten, tabletten www.sanalmarket.com.tr ‘ye tıklayıp siparişinizi oluşturmadınız mı?