MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Gözlerinizi Dinlendirmenin 7 Yolu

mblog_image

  Gözler; vücudumuzun gün boyu çalışıp en çok yorulan organlarından olduğu için dinlenmeye de en çok ihtiyaç duyanlarıdır. Eğer siz de gün içerisinde gözlerinizi çok yorgun hissediyorsanız şimdi sıralayacağımız kolay yöntemler sayesinde güne ve hayatınıza daha sağlıklı bir şekilde devam edebilirsiniz. İşte detaylar… Masaj Uygulayın Göz masajı da olur muymuş demeyin, göz kapaklarına parmak uçlarınızla […]

DEVAMINI OKU

Her Güne 1 Nefis ve Pratik Tarif MigrosTV’de!

mblog_image

Her güne 1 nefis ve pratik tarif MigrosTV’de!

DEVAMINI OKU

5 Adımda Ellerinizi Kusursuz Yıkayın

mblog_image

Gün boyunca en çok kullandığımız, dolayısıyla kire en çok maruz bıraktığımız ellerimizi bir su altında şöyle hızlıca yıkamak; mikroplardan arınmak için yeterli ve sağlıklı bir davranış değildir. Yapılan birçok araştırmada insanların el yıkama konusunu önemsemediği ve iyi yıkanmayan ellerin bulaşıcı birçok hastalığın nedeni olduğu kanıtlananlar arasındadır.

DEVAMINI OKU

Mevsimin Tazesi: Domates Sosunu Kullanabileceğiniz 5 Yemek Çeşidi

mblog_image

Güneşten kızarmış, lezzeti içinden taşan, mis kokulu domateslerin yakışmayacağı yemek pek yoktur; öyle ki domates hangi yemeğe katılsa onu asıl yemek haline getiren malzeme olur. Eğer siz de domatese bayılıyorsanız onu kullanabileceğiniz yemekleri daha yakından tanımak istiyor ve hemen uygulamak istiyorsunuzdur. O halde gelin detaylara birlikte geçelim, işte domates sosu ile lezzetine lezzet katabileceğiniz 5 yemek çeşidi…

DEVAMINI OKU

Enstrüman Çalmayı Öğrenmek İsteyenlere 6 Tavsiye

mblog_image

Müzik, bu dünyanın en etkili ilaçlarından biridir. Bu yüzden her insanın en az bir enstrümanla haşır neşir olması, en az bir enstrümanın dilini iyi öğrenip hem kendine hem de etrafına iyi gelmesi gerekir.

Eğer siz de bu fikre katılıyor ve şu günlerde “Bir enstrüman çalsam iyi olacak.” diye aklınızdan geçiriyorsanız yazımızın devamında yol gösterecek öneriler sizi bekliyor. İşte detaylar…

DEVAMINI OKU

Yaz Mevsiminde Kilo Verebilmenin 6 Kolay Yolu

mblog_image

Yaz ayları geldiğinde ruhen dışa döner bedenen de açılmaya başlarız. Dolayısıyla kıyafetlerimiz de daha hafif, daha renkli ve kusurları daha çok gösteren seçimler olmaya başlar. Bu seçimler, kış boyunca çok da dikkat etmediğimiz formumuzla bizi baş başa bırakır ve form tutmanın kolay yollarını aramaya başlarız.

DEVAMINI OKU

Sıcak Havalardan Korunmanın 6 Yolu

mblog_image

Yaz mevsimi, bol enerji ve eğlence getirmenin yanı sıra sağlığı etkileyen sıcaklara maruz kalmamıza da neden olabiliyor. Bu konuda gereken tedbirleri almak son derece önemli olduğundan yazımızın devamı hayat kurtaracak öneriler içeriyor.

DEVAMINI OKU

Mısır Pişirmenin 6 Püf Noktası

mblog_image

Yolda giderken bir anda yükselen mısır kokusuna büyülenmişçesine kapılıp gittiğiniz oldu mu? Eğer siz de mısırın her halini seviyor, onu gördüğünüzde dahi mutlu oluyorsanız bu içeriğimiz tam size göre olabilir.

DEVAMINI OKU

Her Hafta 7 Yeni Tarif MigrosTV’de!

mblog_image

Her hafta birbirinden lezzetli ve pratik 7 yeni tarif MigrosTV’de!

DEVAMINI OKU