MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Yaz Mevsiminde Kilo Verebilmenin 6 Kolay Yolu

mblog_image

Yaz ayları geldiğinde ruhen dışa döner bedenen de açılmaya başlarız. Dolayısıyla kıyafetlerimiz de daha hafif, daha renkli ve kusurları daha çok gösteren seçimler olmaya başlar. Bu seçimler, kış boyunca çok da dikkat etmediğimiz formumuzla bizi baş başa bırakır ve form tutmanın kolay yollarını aramaya başlarız.

DEVAMINI OKU

Sıcak Havalardan Korunmanın 6 Yolu

mblog_image

Yaz mevsimi, bol enerji ve eğlence getirmenin yanı sıra sağlığı etkileyen sıcaklara maruz kalmamıza da neden olabiliyor. Bu konuda gereken tedbirleri almak son derece önemli olduğundan yazımızın devamı hayat kurtaracak öneriler içeriyor.

DEVAMINI OKU

Mısır Pişirmenin 6 Püf Noktası

mblog_image

Yolda giderken bir anda yükselen mısır kokusuna büyülenmişçesine kapılıp gittiğiniz oldu mu? Eğer siz de mısırın her halini seviyor, onu gördüğünüzde dahi mutlu oluyorsanız bu içeriğimiz tam size göre olabilir.

DEVAMINI OKU

Her Hafta 7 Yeni Tarif MigrosTV’de!

mblog_image

Her hafta birbirinden lezzetli ve pratik 7 yeni tarif MigrosTV’de!

DEVAMINI OKU

Daha Lezzetli Çorbalar İçin Bunları Yapın

mblog_image

Çorbalar; kış günlerinin en güzel bekleneni, kimi zaman leziz akşam sofralarının en özel başlangıcı, kimi zaman da sabah kahvaltılarının besleyici tercihidir. Özellikle Türk mutfağında yeri daima önemli olan çorbaların yapımı kolay gibi görünse de dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar mevcuttur. Kusursuz bir lezzete sahip çorba pişirmek ve içmek istiyorsanız şimdi sıralayacağımız öneriler size yardımcı olacak demektir.
İşte lezzetli bir çorbalar için 7 önemli püf noktası…

DEVAMINI OKU

Kalorisi Az Olan 5 Tatlı Önerisi

mblog_image

Bizim “başımızın tatlı belası” olarak tanımladığımız; uzmanların ise “tatlı zehir” olarak tanımladığı şeker; diyetlerin de elbette baş düşmanları arasında yer alıyor. Ancak gerçeklerden ne kadar haberdar olsak da canımız arada bir de olsa tatlı tüketmeyi mutlaka istiyor. Madem durum böyle, en düşük kaloriye sahip olan tatlıları öğrenelim istedik ve bu içeriği hazırladık. Eğer siz de aynı fikirdeyseniz yazımızın devamı, size yardımcı olacak düşük kalorili tatlı önerileri içermektedir. İşte detaylar…

DEVAMINI OKU

Duvar Temizliğinde Dikkat Etmeniz Gereken 6 Nokta

mblog_image

Evinizin temizlenmesi gereken noktaları arasında tıpkı yerler kadar yoğun ilgi bekleyen bir nokta daha var. Evet, duvarlar. Her ne kadar boya-badana işlemi üzerinden uzunca zaman geçmemiş olsa da duvarlarsıkça kirlenebilir ve doğru yöntemlerle temizlenmeyi bekler. Peki, nedir o doğru yöntemler? Gelin duvar temizliğinde dikkat etmeniz gerekenlere birlikte bakalım…

DEVAMINI OKU

Yağ Yakıcı 7 Taktik

mblog_image

Kilo verme sürecinde önemli olan ilk hedef, vücut ağırlığının azalması değil vücuttaki yağ oranının azalmasıdır. Çünkü sağlıklı bir metabolizmaya sahipolmanın temel koşulu, yağmiktarının azalıp, kas miktarının artmasıdır. Yağsız dokular ne kadar artarsa vücudun yağ yakımı o kadar hızlanacak ve hastalıklarakarşı o kadar güçlü olunacaktır.

DEVAMINI OKU

Yapay Çiçekleri Temizlemenin 9 Yolu

mblog_image

Çiçek seven ama bakımı ile uğraşmayı istemeyenler için bulunduğu ortamı güzelleştireceken doğruseçenek,yapay çiçeklerdir; ancak unutulmaması gereken bir nokta vardır. Çeşit çeşit,renk renk yapay çiçekler; ortamı güzelleştirdiği gibi bakterilerin yaşamasına da neden olabilir. Güzel bir görünüme, hoş bir dekora sahip olayım derken hastalıklara davetiye çıkarmak istemiyorsanız yapay çiçekleri temizleme yöntemlerini iyi bilmeniz vedikkatliceuygulamanız gerekir. Nasıl mı? […]

DEVAMINI OKU