MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Bebek Araba Koltuğu Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

mblog_image

Bebeğiniz için her zaman en iyisini düşünür; onu tüm kötülüklerden korumak istersiniz. Bunun için dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de elbette ki trafikte geçirdiği zamandır. Araba yolculuğu sırasında bebeğinizin mümkün olduğunca rahat ve güvende olması için doğru bir bebek koltuğu kullanmanız şart.

DEVAMINI OKU

Yeteneklerinizi Keşfetmenin 6 Yolu

mblog_image

Çoğu zaman etrafımızda birçok konuda yetenekli insanlar görüp özenir “Ya benim de hiçbir yeteneğin yok!” diye hayıflanabiliriz. Güzel bir resim çizen, harika fotoğraflar çeken, etkileyici bir şarkı besteleyen insanlara gıpta ile bakar dururuz. Peki, bu kez uzaktan izlemeyi bırakıp kendinizi keşfetmeye var mısınız?

DEVAMINI OKU

Hastalık Hastalığı Hakkında Bilmeniz Gereken 6 Şey

mblog_image

Hipokondriyazis; yani halk arasında bilinen ismiyle “hastalık hastalığı” sohbetler sırasında çoğu zaman basite indirgense de aslında çok ciddi bir hastalıktır. Günlük hayatı büyük ölçüde etkileyen hipokondriyazis nedir, gelin onu daha yakından tanıyalım.

DEVAMINI OKU

MigrosTV Sizler için 7 Yeni Tarif Önerisi Hazırlıyor!

mblog_image

1- Köz Patlıcan Çorbası Her insanın sevdiği yiyeceklerin ayrı olması gibi her insanın damak tadına uygun olan pişirme yöntemleri de ayrıdır. Kimisi kızartmaya bayılır, kimisi ızgaraya, kimisi de közlemelere! Eğer siz de közleme lezzetlere bayılıyorsanız, şöyle ağzınıza attığınız lokmalarda hafif bir köz kokusu duymaya âşıksanız sıradaki tarifimiz tam size göre olabilir, karşınızda köz patlıcan çorbası! […]

DEVAMINI OKU

Mercimekli 6 Nefis Tarif

mblog_image

Kırmızısından yeşiline her çeşidi ile leziz, protein dolu, sağlık deposu bir baklagil olan mercimekle hazırlayabileceğiniz birçok farklı Mercimekli Tarif MigrosTV’de!

DEVAMINI OKU

6 Adımda Evde Pedikür

mblog_image

Güzellik salonlarında çok fazla vakit ve nakit harcamadan pedikürünüzü kendiniz evde yapabilirsiniz. Evde Pedikür nasıl yapılır merak ediyorsanız 6 Adımda Evde Pedikür yapmanın incelikleri MigrosTV’de!

DEVAMINI OKU

Hangi Sebze Ne Kadar Sürede Pişer?

mblog_image

Pişecek mi pişmeyecek mi diye düşünmeye son! Hangi sebze ne kadar sürede pişer, sebzelerin ideal pişirme süreleri ne kadar diye merak ediyorsanız cevabı MigrosTV’de!

DEVAMINI OKU

Merdiven Altlarını Değerlendirecek 6 Fikir

mblog_image

Dubleks, tripleks gibi bir evde yaşıyorsanız değerlendirilmesi gereken bir alana sahipsiniz demektir, merdiven altları. Merdiven altlarını hem çok şık hem de çok kullanışlı bir hale getirmeniz için önerilerimiz MigrosTV’de!

DEVAMINI OKU

Şalgam Suyu Hangi Yemeklere Yakışır?

mblog_image

Vitamin ve mineral bakımından oldukça zengin, yemeklerin yanında ya da tek başına tüketilen şalgam suyu en çok hangi yemeğin yanına yakışıyor merak ediyorsanız cevabı MigrosTV’de!

DEVAMINI OKU