MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Kot Pantolon Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

24 Ağustos

mblog_image

Günlük ya özel gün kombinlerimizin vazgeçilemez bir parçasıdır kot pantolonu. Zamansızdır, modası geçmeyendir ve her tarza uygundur. Üzerine bir tişört ya da gömlek tercih ederek dünyanın en rahat şıklığını, en kolay şekilde yakalayabilmek mümkündür.

DEVAMINI OKU

Araba Tutmasını Önleyecek 7 Tavsiye

23 Ağustos

mblog_image

Keyifli bir tatil için uzun yola çıktınız, yolculuk sırasında tatil yerine vardığınızda gerçekleşecek tatlı hayaller kuruyorsunuz; fakat o da ne? Mideniz bulanmaya başladı.

DEVAMINI OKU

Elleriniz Daima Soğuksa Dikkat

23 Ağustos

mblog_image

Kış boyunca el ve ayaklarınızın genelde soğuk olması doğaldır. Ne yaparsanız yapın ısıtamazsınız belki ama yaz mevsiminde de durum aynıysa, biriyle tokalaştığınızda sizdeki soğuktan dolayı karşı tarafta bir irkilme yaşanıyorsa biraz düşünmek gerekir.

DEVAMINI OKU

Kemik Erimesinin 5 İşareti

23 Ağustos

mblog_image

Halk arasında kemik erimesi olarak bilinen osteoporoz, vücuttaki kemik yoğunluğunun azalması ile kemik kalitesinin kötüleşmesi durumuna denir.Osteoporoz, kemikleri zayıflatır ve kırılma riskini artırır, hastanın hayatını giderek zorlaştırır.

DEVAMINI OKU

En Güzel Yaz Sofraları İçin 8 Dekor Önerisi

23 Ağustos

mblog_image

Sevdiklerinizle dolu, keyifli yaz akşamlarını süsleyen en güzel detaydır nefis sofralar. Davetlerin güzel geçmesi için sofralarda yer alan nefis yemeklerin yanı sıra sofra düzeninin de özenle hazırlanmış olması gerekir. Siz de böyle düşünüyorsanız yaz sofralarını çok daha hoş hale getirecek bu etkili dekor önerilerimize bir göz atın deriz.

DEVAMINI OKU

Yaz Gecelerine Göre 5 Nefis Film

23 Ağustos

mblog_image

Yaz gecelerine uygun bir film arıyorsanız, şu an çok doğru satırları okuyorsunuz! Şimdi bahsedeceğimiz filmler; limonata yanındaki dondurma etkisi yaratacak, bedeninizi sıcağın etkisinden kurtaracak. Âdeta ağzınızda hoş bir tat bırakırken ruhunuzu ferahlatacak. İşte birbirinden nefis 5 yaz filmi önerisi.

DEVAMINI OKU

Halı Yıkamanın 7 Püf Noktası

22 Ağustos

mblog_image

Halılar; evimizi ısıtan ve güzel gösteren en önemli parçalar olmasının yanı sıra kire en çok maruz kalan parçalardır. Kirlere çeşitli yöntemlerle müdahalede bulunuyor olsak da çoğu zaman bu yöntemler yetersiz kalabilir ve halıları yıkamak zorunda kalabiliriz. Bu durumda yeri olanlar halısını evinde kendi elleriyle yıkar, yeri olmayanlar ise halı yıkama şirketlerini araştırmaya başlar. Eğer ki siz de halınızı kendiniz yıkamayı tercih edenlerdenseniz halı yıkarken dikkat etmeniz gereken birkaç noktayı hatırlatmak isteriz.

DEVAMINI OKU

Klima Filtresini Temizleme Yöntemleri

22 Ağustos

mblog_image

Her sene giderek dengesizleşen mevsim şartları ile birlikte zor günler yaşadığımız bir gerçek. Bu zor günlerdeki en yakın dostumuz ise tabii ki klimalar. Özellikle yaz aylarında sağladıkları kolaylık sayesinde sıcaklık rekorları kırılırken rahat bir nefes alabiliyor, klimanın mucidi olan Willis Carrier’in kulaklarını bolca çınlatıyor, ona epey övgü yağdırıyoruz.

DEVAMINI OKU

Tırnak Bakımında Olmazsa Olmaz 7 Nokta

22 Ağustos

mblog_image

El ve tırnak temizliği, vücudumuza verdiğimiz değeri en çok gösteren detaylardan biridir. Kendimize olan saygımızı göstermenin ve karşımızdakinde etkili bir izlenim bırakabilmenin ilk yollarından biri olan tırnak temizliği ve bakımına gerekli önemi vermeliyiz. Peki nasıl?

DEVAMINI OKU