MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Kivinin Bilmediğiniz 10 İnanılmaz Faydası!

mblog_image

Besleyici özelliği ve saymakla bitmeyen faydaları… İşte her gün kivi tüketmenizi sağlayacak, bu mucizevi meyvenin 10 faydası…

DEVAMINI OKU

Her Gün Elma Tüketmeniz İçin 6 Sebep!

mblog_image

Yakından tanıdığımız ve dünyada yaklaşık 6500 türü olan elmayı, her gün tüketmek için pek çok sebebiniz var! Biz sizin için 6 tanesini sıraladık bile!

DEVAMINI OKU

Kendimize Söylediğimiz 7 Yalan!

mblog_image

Yalanlar Cumhuriyeti’nin bir vatandaşı mısınız? Pembe yalanların sempatikliği, kandırmalı yalanların yıkıcı rüzgârına mı karışıyor? Biz bu yazımızda karşıya değil bizzat kendinize söylediğiniz yalanlardan biraz bahsetmek istedik. Kendinize en son hangi yalanı söylediniz?

DEVAMINI OKU

7 Adımda Romantik Olun!

mblog_image

Romantizm ile aranız nasıl? Duyamadık, hiç aranız yok mu? Hiç üzülmeyin çünkü eğer içten gelen bir romantikliğiniz yoksa biz de işi dıştan hallederiz. İşte 7 adımda romantik olma sanatı!

DEVAMINI OKU

Ağrıyı Önleyici 10 Mucizevi Yiyecek!

mblog_image

Siz de ne zaman başınız, karnınız ya da herhangi bir yeriniz ağrısa hemen ağrı kesici ilaçlara mı koşuyorsunuz? Doğada bunun çözümü varken neden hayatımızı kimyasal ilaçlara bağımlı geçirelim ki? Doğa zaten en iyisini size sunmuş, bunu kullanmak sizin elinizde!

DEVAMINI OKU

Etkili Mail Yazmanın 6 Yolu!

mblog_image

Maillerinize istediğiniz reaksiyonları alamıyor ve kurduğunuz onca cümlenin heba olduğunu mu düşünüyorsunuz? Eğer cevabınız evetse, bir de bunları deneyin!

DEVAMINI OKU

İşkolik Olduğunuzun Kanıtı 7 Madde

mblog_image

Çalışmanızı gerektiren konular, bunlar ya da daha başka nedenler olabilir. Ancak işe gitmek, sadece çalışmanın ötesine geçiyorsa ve tatillerde bile kendinizi iş düşünürken buluyorsanız o zaman işkolik olabilirsiniz. Peki, işkolik olduğunuzu nasıl anlarsınız? İşte bir işkoliğin 7 hali…

DEVAMINI OKU

Her Erkeğin Sahip Olduğu 5 Arkadaş Tipi

mblog_image

Siz hangi arkadaş tipi özelliklerini taşıyorsunuz?

DEVAMINI OKU

Spora Yeniden Başlamak İçin 10 Adım Atın!

mblog_image

Bir kere spor yapmaya başladıysanız, aslında spor yapmak sizin için bir alışkanlık haline gelmiş demektir. Ancak bir-iki ay, belki de bir yıldır spora ara verdiyseniz, yeniden başlamak oldukça zordur.Tıpkı tırmandığınız bir tepeden metrelerce aşağı düşerek yeniden tırmanmaya başlamak gibi…

DEVAMINI OKU