MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Bebek Araba Koltuğu Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

mblog_image

Bebeğiniz için her zaman en iyisini düşünür; onu tüm kötülüklerden korumak istersiniz. Bunun için dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de elbette ki trafikte geçirdiği zamandır. Araba yolculuğu sırasında bebeğinizin mümkün olduğunca rahat ve güvende olması için doğru bir bebek koltuğu kullanmanız şart.

DEVAMINI OKU

Yeteneklerinizi Keşfetmenin 6 Yolu

mblog_image

Çoğu zaman etrafımızda birçok konuda yetenekli insanlar görüp özenir “Ya benim de hiçbir yeteneğin yok!” diye hayıflanabiliriz. Güzel bir resim çizen, harika fotoğraflar çeken, etkileyici bir şarkı besteleyen insanlara gıpta ile bakar dururuz. Peki, bu kez uzaktan izlemeyi bırakıp kendinizi keşfetmeye var mısınız?

DEVAMINI OKU

Hastalık Hastalığı Hakkında Bilmeniz Gereken 6 Şey

mblog_image

Hipokondriyazis; yani halk arasında bilinen ismiyle “hastalık hastalığı” sohbetler sırasında çoğu zaman basite indirgense de aslında çok ciddi bir hastalıktır. Günlük hayatı büyük ölçüde etkileyen hipokondriyazis nedir, gelin onu daha yakından tanıyalım.

DEVAMINI OKU

MigrosTV Sizler için 7 Yeni Tarif Önerisi Hazırlıyor!

mblog_image

1- Köz Patlıcan Çorbası Her insanın sevdiği yiyeceklerin ayrı olması gibi her insanın damak tadına uygun olan pişirme yöntemleri de ayrıdır. Kimisi kızartmaya bayılır, kimisi ızgaraya, kimisi de közlemelere! Eğer siz de közleme lezzetlere bayılıyorsanız, şöyle ağzınıza attığınız lokmalarda hafif bir köz kokusu duymaya âşıksanız sıradaki tarifimiz tam size göre olabilir, karşınızda köz patlıcan çorbası! […]

DEVAMINI OKU

Mercimekli Tarifler

mblog_image

Kırmızısından yeşiline her çeşiti ile leziz, protein dolu, sağlık deposu baklagil seçeneklerinden olan mercimeğin birçok farklı halini sevenleri ile bu listede buluşturmak istedik. Mercimek kullanılarak yapılabilen yemekler ile tanışmak, sofranıza farklılık katmak için satırlarımızın devamına buyurun. İşte salatasından böreğine kadar mercimekle yapılan 6 nefis tarif: 1. En Güzel Hali: Mercimek Köftesi Mercimek denince akla gelen […]

DEVAMINI OKU

6 Adımda Evde Pedikür

mblog_image

Hayatınızdaki tüm yükü taşıyan omuzlarınızdan başka diğer kahramanlar da unutmayın ki ayaklarınızdır. Bu yüzden onlara tüm yorgunluğunu atabilmeleri için yardımcı olmanız gerekir. Pedikür, bunun için en doğru yöntemlerden biri. Bakımlı ayaklara sahip olabilmenin güzel; ancak çok pahalı olduğunu düşünüyorsanız sizi yazımızın devamına alalım; çünkü güzellik salonlarında çok fazla vakit ve nakit harcamadan pedikürünüzü kendiniz evde yapabilirsiniz. Nasıl mı? İşte detaylar:

DEVAMINI OKU

Hangi Sebze Ne Kadar Sürede Pişer?

mblog_image

Hayatın her alanında zamanla yarışıyoruz. Yemek pişirme konusu da bunlardan biri. İstediğimiz yemeğin ne kadar sürede pişmesi gerektiğini net olarak bildiğimizde daha sağlıklı ve lezzetli sonuçlara ulaşabilmemiz de mümkün hale geliyor. Sıradaki yazımızda tam da bu konuya değinmek istedik ve bazı sebzelerin ideal pişme sürelerini sizin için derledik.

DEVAMINI OKU

Merdiven Altlarını Değerlendirecek 6 Fikir

mblog_image

Dubleks, tripleks gibi bir evde yaşıyorsanız değerlendirilmesi gereken bir alana sahipsiniz demektir. Genellikle faydasız bir alan gibi görülen merdiven altlarını harika fikirlerle baştan yaratıp evinizin havasını tamamen değiştirmeniz mümkün. Merdiven altlarını hem çok şık hem de çok kullanışlı bir hale çevirmeniz için fikir önerilerimiz yazımızın devamında…

DEVAMINI OKU

Şalgam Suyu Hangi Yemeklere Yakışır?

mblog_image

Yemeklerin yanında ya da tek başına tüketilen şalgam suyu, vitamin ve mineral bakımından oldukça zengindir. Bu özelliği sayesinde insan sağlığı için önemli faydalar içerir. Şalgam suyu, daha sağlıklı bir vücuda sahip olabilmek için düzenli olarak tüketilmesi gereken içecekler arasındadır. Birçok yemeğin yanına yakışan şalgamın yararlarına gelin birlikte bakalım:

DEVAMINI OKU