MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Yüksek Tansiyonu Düşüren 6 Besin

mblog_image

Yüksek kan basıncı; yani hipertansiyon insan sağlığını tehdit eden önemli rahatsızlıklardan biridir. Yüksek tansiyon sonucunda felç ve ölüme kadar birçok ciddi sorun yaşanabilir.

DEVAMINI OKU

Sonbahar Depresyonunun 5 Belirtisi

mblog_image

Sonbahar depresyonu; yaz mevsimini aşırı seven, yaz mevsiminden vazgeçemeyenlerin bir derdi olarak da tanımlayabileceğimiz bir sorundur. Nasıl ki ilkbahar geldiğinde toprağın uyanışı ile birlikte içinde güzel duyguların uyandığı insanlar varsa sonbaharın gelişi, kışın soğuk ve uzun gecelerinin yaklaşmasıyla huzursuzlaşan insanlar da mevcuttur.

DEVAMINI OKU

Evin Havasını Temizleyen 5 Bitki

mblog_image

Doğanın bize sunduğu tüm hediyelerin hem ruh hem de beden sağlığımız için önemli yeri vardır. Bu nedenle havalar iyi olduğunda kendimize moral ve enerji depolamak, ruhumuzu iyileştirmek için çoğunlukla doğa ile buluşuruz; ama havalar yavaştan soğumaya başladığında her zaman doğaya koşamayabilir giderek eve kapanırız. O zaman doğayı eve getirmenin yollarını aramaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise gelin peşimizden!

DEVAMINI OKU

Bu Haftaya Özel Kolay ve Lezzetli Menü Önerimiz

mblog_image

Bu haftaya özel nefis bir menü ile karşınızdayız. Hepsi çok lezzetli, kolay ve keyifle yapabileceğiniz tarifler. Mutlaka deneyin…

DEVAMINI OKU

Sonbahar Depresyonuna Karşı Alabileceğiniz 5 Önlem

mblog_image

“Bu belirtiler bende de var, ne yapalım depresyon başa geldiyse çekeriz.” demek yok! Şimdi sırada sonbahar depresyonu ile mücadele etmenin yollarını öğrenmek var. İşte sonbahar depresyonundan kurtulmanın 5 yolu!

DEVAMINI OKU

Beslenme Çantası İçin 7 Besleyici Öneri

mblog_image

Gün boyu gözünüzün önünde olup beslenmesine bizzat dikkat ettiğiniz çocuğunuzun artık okula gitme zamanı! Bundan sonra beslenmesi için yanında siz değil, sizin özenle hazırladığınız beslenme çantası olacak. Bu durumda beslenme çantasını çok iyi bir şekilde hazırlamış olmalısınız ki çocuğunuz sizin eksikliğinizi hissetmeden sağlıklı bir şekilde beslenmesine devam edebilsin.

DEVAMINI OKU

League of Legends Finali Yaklaşıyor!

mblog_image

League of Legends; yani efsaneler ligi… Bu kelimeleri bir arada hiç duydunuz mu? League of Legends’i; belki birçoğunuz etrafında geçen konuşmalardan tanıdık buluyor, bazılarınız ilk kez görüyor; ancak büyük bir çoğunluk bu kelimelerin ne olduğunu biliyor ve onun peşinde âdeta bir tutkun gibi dolanıyor!

DEVAMINI OKU

Kahvaltılık Sürk Peyniri

mblog_image

Kahvaltıların baş tacı peynirle farklı ve yaratıcı bir tarif ortaya çıkardık. Çay keyfiniz hiç bitmedin istiyorsanız mutlaka deneyin.

DEVAMINI OKU

Hazmı Rahatlattığı Bilinen Sodanın Bilinmeyen 9 Faydası

mblog_image

Yemeği fazla kaçırdığınızda hazmı kolaylaştırmak, çok fazla susadığınızda suya daha kolay doymanızı sağlamak için imdada koşması ile bilinen sodanın, başka birçok şey için de çok faydalı olduğunu biliyor musunuz?
Soda, bir diğer söylemi ile maden suyu; içerisinde yer alan bolca mineral sayesinde ev temizliğinden, cilt sağlığına kadar hayatımıza birçok fayda katıyor. Peki nedir o faydalar, gelin birlikte bakalım:

DEVAMINI OKU