MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Bebeğinizi Yıkarken Dikkat Etmeniz Gereken 7 Detay

mblog_image

Minik bebeğiniz de tıpkı sizin gibi banyo yapıp ferahlama ihtiyacı duyar. Onu en az 3 günde bir yıkamanız hem ruhu hem de minik bedeninin sağlığı için son derece önemlidir; ancak bebekleri yıkamanın pek de kolay olmadığını, bu konu hakkında aklınızda soruların uçuştuğunu biliyoruz. Biraz olsun yardımcı olabilmek için bebeğinizi yıkarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini bu başlık altında derledik. Şimdiden size kolaylıklar, bebeğinize mis gibi uykular dileriz!

DEVAMINI OKU

İlk Günkü Gibi Olsun: Çatal Kaşıkları Parlatmanın Yöntemleri

mblog_image

İyi bir masa düzeninin yanı sıra masada bulunan tüm öğelerin temizliği de son derece önemlidir. Mesela bir çatal kaşığa bakıldığında kendinizi görebilecek kadar temiz olması gerekir.

DEVAMINI OKU

Karıştırmayın: Vegan ile Vejetaryen Arasındaki Farklar

mblog_image

Vejetaryen terimine yeni yeni alışmaya başlarken bir de vegan terimini duymaya başladık. Birçok insan için ikisi de aynı gibi görünse de aslında ayrı ayrı felsefelere sahipler. Peki nedir onları birbirinden ayıran? Gelin birlikte bakalım.

DEVAMINI OKU

Derz Arası Temizleme Yöntemleri

mblog_image

Evlerimizde kullandığımız fayans gibi çeşitli taşların derz denilen aralarında zamanla kir birikimi olur. Görünümü ve sağlığı etkileyen bu kirlerin iyi bir şekilde temizlenmesi gerekir. Peki nasıl? Derz temizliğinde işinize çok yarayacak 7 öneri için okumaya devam edin.

DEVAMINI OKU

Pirinçli Semizotu

mblog_image

Önemli bir sağlıklı beslenme kaynağı olan semizotunun sadece fakat çok lezzetli bir tarifini veriyoruz; pirinç semizotu yemeğini çocuklar da çok seviyor!

DEVAMINI OKU

Balayı Sezonu Geldi: İyi Bir Balayı İçin 6 Öneri

mblog_image

Hayatınızın aşkını buldunuz, onunla artık bir ömrü paylaşmak için can atıyor belki de gün sayıyorsunuz.

DEVAMINI OKU

Kilo Vermek İçin Kahvaltıda Tüketmeniz Gereken 6 Besin

mblog_image

Kahvaltı; iyi hissetmek ve iyi görünmek isteyenler için günün en önemli öğünüdür. Diyet sırasında ise bu önem daha da artar. Kilo vermeye karar verdiğinizde gün başlangıcından gün sonuna kadar tüm besin seçeneklerinizin doğru olması ve kilo vermeye etki etmesi gerekir. Peki nedir o doğru besinler? Kilo vermek için kahvaltıda hangi besinleri tercih etmelisiniz de daha rahat bir kilo verme süreci yaşayabilesiniz? İşte o besinler!

DEVAMINI OKU

Tatlı Patates ile Yapılan 4 Farklı Tarif

mblog_image

Patatese, patatesli her tarife bayılıyor, neredeyse tüm öğünlerde bile yesek ondan vazgeçmiyoruz değil mi?Peki tatlı patatesi tanıyor, onla yapılan tarifleri de seviyor muyuz?

DEVAMINI OKU

Tatile Yalnız Çıkmanın Kişiliğinize Kazandırdığı 7 Özellik

mblog_image

Tatile çıkmak denince ille de yanımızda sevdiğimiz bir yoldaşın olmasını tercih ederiz. Akraba, arkadaş, sevgili, aileden biri, her kim olursa olsun da beraber gezelim, beraber keşfedelim diye heyecan duyarız; ancak tek başına da seyahat edebilmenin güzelliklerini göz ardı ederiz.

DEVAMINI OKU