Avokado ile Hazırlayabileceğiniz 8 Nefis Tarif

Sağlık deposu avokado ile nefis tarifler hazırlayabilirsiniz… Yapımı kolay lezzeti bol tarif videolarımızı mutlaka izleyin.

Şimdi avokadonun tam mevsimi! Videoyu izlemek için tıklayın!

1. Avokado Burger

Bu tarif sayesinde hem çok lezzetli hem de faydalı bir hamburgeri, kendi mutfağınızda, kendi ellerinizle hazırlamanız mümkün.

2. Avokadolu Poşe Yumurta

Pratik hazırlanışı ile hiç yormadan mutlu edebilecek bir tarif arıyorsanız buldunuz demektir; çünkü avokadolu poşe yumurta hem doyurucu hem leziz hem de çok pratik. Lezzet düşkünlerinin, enerji ihtiyacı olan sporcuların ya da gelişim çağındaki çocukların beklentilerine cevap verebilecek avokadolu poşe yumurta, denemeniz için sizi heyecanla bekliyor!

3. Ton Balıklı Avokado Salatası

Birbirinden lezzetli ve faydalı malzemelerin bir araya gelmesiyle hazırlanan ton balıklı avokado salatası hem çok leziz, hem de faydalı.

4. Avokadolu Tortilla

Avokadonun faydaları, tortillanın doyuruculuğu ile birleşiyor; tadanlar hayran kalıyor…

5. Avokadolu Detoks İçeceği

Avokadoyu hemen hemen her tarifte kullanabilirsiniz. Salatalarda, yemeklerde hatta tostlarda bile. Bu kez sağlıklı bir içecek seçeneği ile karşınızdayız.

6. Avokadolu Humus

Vitamin zengini avokado ile yemeklerinize eşlik edecek nefis bir lezzet… Üstelik pişirme süresi olmadan sadece 10 dakikada hazır. Bu tarifimiz de ilginizi çekecek…

7. Avokado Humuslu Fırın Somon

Balık tariflerine farklı bir alternatif; Avokadolu humus ve fırın somon.

8. Avokado Salatası

Avokadolu salata tarifimiz, klasik meyve salatası tariflerine nefis bir alternatif. Detaylar videomuzda.