2016 Model 7 Kahvaltılık Tarifi!

Nihayet…

Hayatımızın 2016 versiyonu geldi,
Ruhumuzun yeni güncellemesi tamamlandı,
Yepyeni bir ‘ben’e merhaba dedik!

Bugün cümlelerimiz bol ‘nihayet’ kokuyor sevgili okurlar, lezzetlerimiz mutfaktan taşıyor; soframızdan bereket damlıyor. İstedik ki şöyle güzel bir 2016 kahvaltısı hazırlayalım bu hafta sonu kendimize… Sizleri de ortak etmeden olmazdı tabi, bakın sizin için neler hazırladık!

kahvalti

1- Füme Etli Yumurtalı Tost Tarifi!

2016’nın yemek trendlerine göre tost bu sene çok popüler. E madem popüler bize de yapmak düşer. Füme eti ve yumurtayı bir araya getirdik bu sefer ve ortaya şahane bir lezzet çıkardık.

2- Reçelli Krep Tarifi

Tatlı yiyelim yılımız tatlı geçsin… Güzel bir krep yapalım mı şöyle bol reçelli? Tarifi görüntülü izlemek için tıklayın!

3- Sucuklu Hellim Tarifi

Ooo sucuksuz olmaz! Hellim peyniri ile bir araya gelen sucuğun maceraları MigrosTV’de yayında!

4- Yumurtalı Ekmek Tarifi

Yılların yumurtalı ekmeğine biz de bir yorum kattık. İster bal ile isterseniz de peynir ile tüketin; sofranıza çok yakışacak!

5- Bardakta Tost Tarifi!

Sevdiklerinize farklı ve tatlı sürprizler yapmak isterseniz size şahane bir önerimiz var. Bardakta tost yapalım mı? Kulağa ilginç gelen tarifi görüntülü izlemek için tıklayın!

6- Firavun Sosis Tarifi!

E evin minik neşelerini de unutmadık. Çocukların çok seveceği firavun sosisler yaptık. Tadına mutlaka bakın!

7- Bazlama Tarifi!

Madem yıl 2016, sofra da pek özel o halde biraz daha farklı dokunuşlar yapmalı; bazlama mesela! Bazlama tarifimiz için tıklayın!

2016’da da sofranızdan bal, dilinizden lokum eksik olmasın sevgili okurlar!

Afiyet Olsun! 🙂