2018 Yaz Modasında Neler Var?

Moda, insanın kendine yakışanı giymesidir; zevkler ve renkler tartışılmaz gibi klasik yargıları şöyle bir kenara bırakıp 2018 yaz modasında bizi nelerin beklediğini öğrenmeye ne dersiniz? Ne giyeceğinizin kararı elbette yine size ait; ama bunları bilmenizde de fayda var diye düşünüyoruz. İşte 2018 yaz modasının trendleri!

1. Cıvıl Cıvıl Olacağız

Çoğu zaman yoğun renk oyunlarından kaçınıp sadeliği tercih etmek bu yıl biraz demode oluyor. Dolabınızdaki tüm canlı renkli kıyafetleri bir kombinde buluşturmak mümkün. Sarıyla pembe, kırmızıyla yeşil, turuncu ile mavi gibi birçok canlı rengi birbiriyle yakıştırabilir ortaya cesur, farklı ve capcanlı bir kombin çıkarabilirsiniz.

yaz-modasi

2. Parlayacağız

Pul, taş, sim… Gözleri alacak ne varsa kombinlerinizde bulundurmaya hazır olun. 2018 yaz modasında mini etek, uzun elbise, dökümlü bluzlar hatta makyaj malzemeleri gibi ne varsa parıltılı olacak; şıklığımızla adeta ışıldayacağız.

2018modasi

3. Beyaz Jean Modası Geçmez

Onca parıltılı tercihi bir beyaz jean ile dengelemek hoş bir seçim olabilir. Asla modası geçmeyen beyaz jean ile hem oldukça şık hem de rahat bir kombin elde edebilirsiniz.

yaz-erkek-modasi

4. Metalik Renkler

Son zamanlarda makyaj malzemelerinde de sık karşılaştığımız, oldukça revaçta olan metalik renkler 2018 yaz kıyafetleri modasında da kendini göstermeye devam ediyor. Metalik gri, metalik kahverengi seçimlerle tüm sıradanlığı hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

yaz-moda

5. Transparan Seçimler

Bu yaz şeffaf olacağız; ama öyle hemen seksi kombinler gelmesin aklınıza. Transparan seçimler bu kez oldukça romantik, yumuşak geçişli, sade görünümlü, çiçekli desenlerden oluşup kendi içerisinde hoş bir zıtlık barındırıyor.

yaz-trendleri

6. Çiçek Açacağız

Bu yılın yaz modasında çiçeklere oldukça fazla yer var. Büyüklü küçüklü çiçekler bulunan kıyafetlerle rengarenk ve enerjik kombinler yaratabilirsiniz.

yaz-giyim-trendleri

7. Mor Sevenler Sevinsin

“En sevdiği renk mor olan kadın” içinde mor bulunan tüm kıyafetlerini günyüzüne çıkarabilir! 2018 yaz modasının baş renklerinden biri mor olacak. Mor renginin birbirinden farklı tonları ile birbirinden farklı kombinler yaratarak bu yılın en şık kadını siz olabilirsiniz.