3 Nefis Izgara Lezzeti 

Yemek tutkunları için her pişirme yöntemi güzeldir; ancak ızgara daha bir özeldir. Daha yağsız, ve daha sağlıklı besinler tüketmek için ızgara pişirme yöntemini gönül rahatlığıyla kullanabilir hem sağlıktan hem lezzetten vazgeçmeyebilirsiniz. 

1) Nefis Uyum: Rende Mozzarella Izgara Patlıcan Tarifi

Her hali ile bizi kendine hayran bırakan patlıcan bu kez mozzarella peynirinin lezzetine bulanıyor ve olanlar oluyor! Parmakları yedirecek, sofranızın yeni yıldızı olacak bu tarif ile tanışmak için geç kalmayın. Tüm detaylar için hemen tıklayın.

rende_mozzarella

2) Yumuşacık Büyü: Kremalı Sütlü Hindi Izgara Tarifi

Tavuk ya da kırmızı et çeşitlerine göre daha hafif bir seçenek olan hindiyi bu kez yumuşacık kremaya buluyoruz! “Ben öyle çok hafif yemek sevmem” diyorsanız hindinin hafifliğini krema ile tolere ediyor, sütün lezzeti ile özelleştiriyoruz. Farklı lezzetlere bayılanlara göre olan nefis tarif için hemen tıklayın.

BolcaHindi

3) Şahane Yoldaş: Izgara Sebzeli Dil Peynirli PideviçTarifi

Tüm yaz sebzelerinin gücü adına, nefis pideviç için midenizde yer ayırın! Yükselen hava sıcaklıklarından kaçış için gittiğiniz piknikler, oturduğunuz sahillerde size harika bir şekilde yoldaş olacak, açlığınızı en leziz şekilde dindirecek nefis pideviçlere bayılacaksınız. Izgara sebzelerinin salınan aroması, dil peynirinin lezzetinin buluştuğu harika tarif için hemen tıklayın.

izgara-sebzeli-dil-peynirli-sandvic