7 Farklı Tarif MigrosTV’de!

MigrosTV 7 farklı birbirinden leziz ve pratik tarifler ile sizlerle!

1- Ayva Çorbası Ayva, diğer meyvelere göre sevilmesi daha zor olan bir seçenektir; ancak bu tarif ile ayvayı herkese sevdirmeye kararlıyız! En az ayva tatlısı kadar güzel hisler uyandıracak ve her kaşığında bedeninize sağlık verecek ayva çorbasını denemeye hazır mısınız?

Leziz mi leziz; Ayva Çorbası

2- Pişkelle Siz de gece gezmesi dönüşlerinin yıldızı kelle paça çorbasının tutkunu olanlardan mısınız? Eğer öyleyse size nefis bir haberimiz var! Sıradaki tarifimizde hazır harçların katkılarıyla kendi mutfağınızda, kendi ellerinizle, restoranlara taş çıkartacak bir çorba hazırlayabilirsiniz! Lezzetinden hiçbir şey kaybetmeyen, üstelik yapımı çok pratik kelle paça çorbasını ister kendiniz afiyetle için isterseniz de misafirlerinize gururla sunun. Son dokunuşunu da bolca sirke ve pul biberle de yaparsanız ne âlâ!

Kelle paça çorbasının tutkunu olanlara; Pişkelle

3- Muzlu Yulaflı Kurabiye Her geçen gün mümkün olduğunca doğal ve lezzetli tarifler ile tanışmaya devam ediyoruz, sırada muzlu yulaflı kurabiye var! Sağlıklı beslenmeyi bir yaşam tarzı haline getirdiyseniz her malzemesinde sağlık olan bu kurabiyeye bayılacaksınız demektir. Şekersiz, besleyici, enerji verici ve çok lezzetli olan bu seçenek ile güne güzellik katmaya hazır mısınız? Ara öğün olarak gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz muzlu yulaflı kurabiye ile gün içerisinde biten enerjinizi geri kazanabilir, açlık krizlerini önleyip iştahınızı kontrol edebilirsiniz.

Sağlıklı beslenenlere; Muzlu Yulaflı Kurabiye

4- Ispanak Soslu Makarna Doğanın bize sunduğu mucizelerden biri olan ıspanağın her halinden yararlanmaya devam ediyoruz. Sırada nefis ve sıra dışı bir makarna hazırlamak var! Rengi ile baştan çıkarıp vitaminleri ile sağlık verecek ıspanak soslu makarna sofranıza güzellik katmaya geliyor.

Rengi ile muhteşem; Ispanak Soslu Makarna

 

5- Elmalı Crumble “Tatlı krizim geldi, yok mu şöyle meyveli bir şeyler?” diyenleri yanımıza alalım! İşte karşınızda en faydalı meyvelerden biri olan elmadan harika bir tatlı tarifi!

Tatlı krinize birebir; Elmalı Crumble

6- Ispanaklı Omlet Her malzemeden yapılabilen, kahvaltıların neşesi, nefis omleti sevmeyen pek yoktur. Omletin her hali ile kabul edenlere nefis bir önerimiz var, bayıldığınız omleti bu kez ıspanak ile buluşturup harikalar yaratıyoruz!

Nefis bir omlet tarifi; Ispanaklı Omlet

7- Ispanak Yatağında Somon

“Bolca enerji, bolca sağlık versin ama çok da hafif olsun” dediğiniz bir yemek mi arıyorsunuz? Karşınızda bolca omega-3 ve bolca demir içeriği ile şahane gelecek ıspanak yatağında somon! Akşam yemeğine gelecek misafirinize hazırlayabileceğiniz kadar özel, işten dönüşte çabucak hazırlayabileceğiniz kadar pratik!

Akşam yemeği için; Ispanak Yatağında Somon