7 Güne 7 Tarif

MigrosTV’de haftanın her gününe özel pratik ve lezzetli tarifler sizlerle…

1. Lebeniye Çorbası

İlk tarifimi özel bir lezzet ile başlıyor. Kalabalık yemek davetlerinizde herkesi nasıl doyuracağınızı kara kara düşünüyorsanız hemen bugünkü sofranızda lebeniye çorbasına yer açın deriz.  Lebeniye Çorbası tarifi MigrosTV’de sizleri bekliyor.

Tarif için tıklayın…


2.Krep

Özel kahvaltı, enerji depolanması gereken öğle yemeği, hamur işleriyle süslenen çay davetleri denince akla gelen en lezzetli, en pratik seçeneklerden biridir o! İçerisini peynir, kavrulmuş kıyma, reçel, bal, domates gibi seçeneklerle doldurduğunuzda daha da bir iştah kabartır.Krep yapılışı ve daha birçok pratik kahvaltılık tarifi için bizi takip etmeye devam edin!

Tarifi izlemek için tıklayın..


3.Pırasa Kavurma

Pırasa denince keyfi kaçanlar, yüzü buruşanlar; size yumurtanın da katkılarıyla pırasanın en ince, en zarif halini sevdirmeye kararlıyız! Sıradaki tarifimiz genel bilinen pırasa tariflerinden çok farklı! Bu tarifte ne limon var ne de portakal ne pirinç var ne de bolca su… Bu tarifte en çok lezzet var! Pratik pırasa kavurma tarifi MigrosTV’de sizleri bekliyor.

Tarif için tıklayın…

pırasa kavurma

4.Sebzeli Mantar Yemeği

Mantar sote, kremalı mantar, mantarlı omlet gibi seçenekleri denemiş
olabilirsiniz; peki ya sebzeli mantar yemeği sizce nasıl olurdu? “Mantar da
sebze, şimdi ne gerek var.” dediğinizi duyar gibiyiz; fakat bu nefis tarifle tüm
önyargılarınızı yıkmaya gönüllüyüz! Sebzeli mantar yemeği tarifi MigrosTV’de sizleri bekliyor.

Tarifi izlemek için tıklayın…

5.Kara Lahana Salatası

Yeşil yapraklı sebzelerin en vitaminlisi, en doyurucusu, âdeta en kucaklayıcısı olan karalahanayla faydalı mı faydalı bir salata yapmaya ne dersiniz? Bugünlerde öğünlerinizi salata ile geçiştiriyorsanız ya da ana öğünün yanında salata olmasa eksik kalmış gibi hissediyorsanız kara lahana salatası tarifi MigrosTV’de sizleri bekliyor.

Tarif için tıklayın

kara lahana salatasi

6.Muhallebili Kadayıf

Muhallebili kadayıf tarifi ve daha birçok farklı tatlı tarifi için MigrosTV’nin diğer videolarını da incelemeyi unutmayın!

Tarifi izlemek için tıklayın…

7.Kremalı Kereviz Çorbası

Sıradaki videomuzda büyük bir çoğunluk tarafından pek sevilmeyen; ama faydaları bakımından sevilmesi gereken bir sebze olan kerevizi kremaya buluyor, ona yepyeni bir deneyim yaşatıyoruz! Kremalı kereviz çorbası tarifi MigrosTv’de..

Tarifi izlemek için tıklayın...