İçinden Karnaval Fışkıran 8 Tarif!

Hani bazı anlar ve günler vardır ya; malzemeler kifayetsiz, lezzetlerin uyandırdığı his tarifsiz olur. İşte bugün öyle bir gün. Sizin için 8 ‘konuşan lezzet‘ hazırladık. Bir çatal attık, içlerini döktüler! İşin ‘nasıl’ı için gözlerinizi aşağıya davet ediyoruz.

1- Ispanaklı Sufle Tarifi

Şimdi sıkı durun ve ıspanağı bir de böyle deneyin! Dışarıdan normal gözüken ancak bir çatal darbesiyle adeta içinden lezzet fışkıran ıspanaklı sufle ile başlayalım.

ıspanaklı sufle

2- Kıymalı Bohçalar Tarifi

Altın Günü için pratik börek tariflerinden biri ile devam edelim; kıymalı bohçalar tarifi. Görünüşte bir bohçayı andıran, sıra içini yemeğe gelince adeta şok eden bir tarif. Yapımı MigrosTV‘de yayında!

kıymalı bohçalar

3- Yoğurt Kaplı Çilek Tarifi

İstediğiniz tüm meyveler, özel üretim koşullarıyla her mevsim Migros raflarında sizi bekliyor. O meyvelerden biri çilek. Çilekli tarifler, her mevsim vazgeçilmeziniz ise bu farklı tarifimiz tabağınıza çok iyi gelecek. Özellikle dıştaki sert yoğurt kaplamayı kestiğinizde ortaya çıkan görsel ziyafete bayılacaksınız!

çilek tarifi

4- Pastırmalı Hellim Tarifi

İki efsane bir arada; pastırma ve hellimPastırmalı aperatif, kendi halinde sofrada dururken, içinden hiç tahmin edilmeyen hellim fışkırıyor ve artık hiçbir şey eskisi gibi olmuyor! Gizemli tarif için tıklayın.

pastırmalı hellim

5- Yumurtalı Marul Sarma Tarifi

C vitamini deposu marul ve dereotu ile zenginleşen kolay yemek tarifimizi kaçırmayın! Yumurtayla yapılan farklı tariflerin en lezzetli adımı için MigrosTV’ye bekliyoruz.

yumurtalı marul sarma

6- Humuslu Salatalık Lokmaları Tarifi

Farklı tarifler ve sunumlar candır diyenler, şaşırmaya hazır olun! Sıradan bir salatalığın birkaç ek lezzet ile nasıl bu hale geldiğine inanamayacaksınız!

salatalık lokmaları

7- Fındık Ezmesi ve Elmalı Krep Tarifi

Hafta sonu kahvaltılarının en lezzetli alternatiflerinden biri olan krepi bir de böyle deneyin. Rulolanmış lezzetler favoriniz ise içinden lezzet fışkıran fındık ezmesi ve elmalı krep tarifimizi kaçırmayın!

elmalı krep

8- Brezilya İçli Köftesi Coxinha Tarifi

Şimdi de rüzgâr bizi Brezilya‘ya götürüyor. Brezilya’nın meşhur içli köftesi Coxinha tarifi şimdi MigrosTV’de. Tek bir çatal darbesi ile içinden adeta karnaval fışkıran tarifimizi paylaşmak için heyecanla sizi bekliyoruz!

brezilya içli köftesi

Dedik ya, bugün biz susacağız marifetli ellerinizden çıkan efsane lezzetler konuşacak. Bir dokunup bin lezzet işittiğimiz, içinden karnaval fışkıran tarifler ile yine çok mu şahanesiniz? 😉